Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Phi!
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2024, 15:30
śmiechy śmiechami ale ja serio widziałam jak jakaś babka około 30 lała olej roślinny do silnika
Odpisz
21 lutego 2024, 15:32
no ale działa czy nie działa
Odpisz
21 lutego 2024, 15:39
@Bezpaniki: nie mam pojęcia
nie widziałam jak go odpala
Odpisz
21 lutego 2024, 15:52
@Bezpaniki: stare podobno na luzie jeżdżą na rzepakowym. ojciec kiedyś opowiadał że do ciągnika nawet lali
Odpisz
21 lutego 2024, 16:47
@Bezpaniki: diesel może jeździć na oleju roślinnym, ale jest problem bo taki olej jest bardzo lepiki i zatyka wtryski i przewody, dobrze jest mieć wtedy specjalną instalację do tego(szersze wtryski, podgrzewanie oleju itp.), lepiej do jazdy nadaje się właściwie używany olej z frytownicy, ale trzeba go przefiltrować z zanieczyszczeń, można też mieszać go z napędowym albo robić biodiesel.
Niestety w Polsce wlewanie oleju roślinnego do baku jest nielegalne bo nie masz koncesji na produkcję paliw.
Rolnicy mogą się starać o pozwolenie na produkcje biopaliwa na własny użytek.
Odpisz
23 lutego 2024, 16:04
@Benios30: Na opałówce też jeździli
Odpisz
23 lutego 2024, 18:28
@Benios30: nie wiystarczy akcyzy opłacić?
Odpisz
23 lutego 2024, 13:16
Serio wy kupujecie olej? Restauracje wam jeszcze będą dopłacać za odbiór zużytej frytury
Odpisz
23 lutego 2024, 16:03
Mmm Pastuch i jego 1.9 TDI na frytanol
Odpisz
23 lutego 2024, 09:08
Działa tylko w przypadku starych wozów, nowe skończą swoją jazdę u mechanika na czyszczeniu układu.
Chociaż słyszałem, że Żuk miał fabrycznie montowaną wirówkę, co pozwalało w zasadzie bezkarnie lać prawie wszystko.
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2024, 15:32
/summon dessello OP ukradł ci ojca
Odpisz