Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Brawo za czujność!
Dwa różne spojrzenia
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2019, 19:51
Wygląda trochę jak Irytujący
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:03
Ciesz się, że oczy całe.
Odpisz
12 listopada 2017, 22:21
wyją kilka z brody bo są ślady
Odpisz
2 września 2017, 00:33
jestem tak zmęczona że przeczytałam miłość boli XDDDDDD
Odpisz
12 lipca 2014, 23:25
Auć
Odpisz
12 lipca 2014, 16:15
SZCZERE xd
Odpisz
12 lipca 2014, 17:00
@jaram_sie_Skrillexem: jaranie się skrillexem to p3dalstwo, a bangarang i inne jego piosenki to c1ota i ch*j
Odpisz
12 lipca 2014, 17:07
@Jurek_Kiler: O gustach się nie dyskutuje...
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2014, 17:18
@jacek1s: Nie powielaj bzdury, że o gustach się nie dyskutuje proszę Cię! Jedna z większych bzdur w dyskusji to powiedzieć że o gustach... gdy brakuje w niej komuś argumentów na dalsza duskusję. Oczywiście o gustach się dyskutuje! Powiem więcej nawet się je kategoryzuje, ocenia, mierzy... w wielu dziedzinach życia, a później się na tym zarabia gruba kasę. M.in. w marketingu, dziennikarstwie, webmasterstwie, polityce...
Odpisz
12 lipca 2014, 17:31
@Jurek_Kiler: Każdy ma inne gusta i to że o gustach się nie dyskutuje to jest jednak prawda. na przykład jeżeli tobie nie podoba się Rock to masz obrażać ludzi którzy rocka słuchają?Każdy ma swój gust i nie powinniśmy go oceniać. takie moje zdanie.
Odpisz
12 lipca 2014, 22:54
@Jurek_Kiler: Lubie Bangbarang i tą z FarCry3 oraz uwielbiam Rocka. I jak bym mógł to zakazałbym grania DiscoPolo (z wyjątkiem wesel) oraz wsadził bym Bibera oraz Kwiatkowskiego do jednej celi z 6 homosiami a resztę pedałów i dark queen wsadził bym do więzieia lub zesłał na Syberię. Hejtnij sobie.
Odpisz
14 lipca 2014, 12:22
@Jurek_Kiler: jarzę, że można nie lubić dubstepu, trapu, drumstepu itp., ale kurde nie czepiaj się mnie, gdy znasz jedną piosenkę sprzed kilku lat. Równie dobrze mogłabym sb kochać miley cyrus i co też byś hejtował mnie tylko za to, że publicznie się kimś jaram? ;ooo
Odpisz