Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie zadzieraj z bobrami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jeszcze jak
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2024, 16:58
Ja zaczynam od "Ad victoriam" albo "Niech Bóg Panu/Pani błogosławi"
Odpisz
23 lutego 2024, 20:05
@wiedeni: i może kończysz na ,,anno Domini'' / 's
Odpisz
23 lutego 2024, 21:10
@wiedeni: musze sobie skopiować
Odpisz
24 lutego 2024, 10:25
@wiedeni: Sczęść Boże
Odpisz
25 lutego 2024, 09:32
@Wojolek10: Привет
Odpisz
23 lutego 2024, 20:12
Co jest złego w witam w rozpoczęciu zdania
Odpisz
23 lutego 2024, 20:28
@pawelec323232e2: niektórzy profesorzy mają kija w dupie i jak coś nie jest wg ich templatki którą se zrobią mogą się na cb bardziej uwziąć bardziej niż na innych
Odpisz
23 lutego 2024, 21:24
@pawelec323232e2: Witam oznacza, że uważasz, że jesteś na wyższej pozycji niż rozmówca
Odpisz
23 lutego 2024, 21:38
@fox306: witam oznacza ze z kims sie przywitałeś.
Odpisz
23 lutego 2024, 22:11
@Wedkarz: Tak, ale często wita się kogoś gdzieś, np. witam w moim domu, moim biurze mojej kuchni itp. Gdzie ty zarządasz
Odpisz
23 lutego 2024, 15:59
ja zawsze piszę "dzień dobry" lub "dobry wieczór"
Odpisz
23 lutego 2024, 16:56
kulturalna persona z ciebie
Odpisz
23 lutego 2024, 16:59
@Masteryko: dziękuję bardzo 😊
Odpisz
23 lutego 2024, 17:01
i'm saing only trueth
Odpisz