memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 lutego 2024, 09:02
Pamiętam kiełbasę z Robercika, świni, którą osobiście karmiłem. Był dobry, czuć było sól i majeranek...
Odpisz
26 lutego 2024, 05:41
Proteinki
25 lutego 2024, 20:40
Nie ma nic lepszego jak mięso ze świeżej świni
24 lutego 2024, 21:17
giga chad
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 lutego 2024, 09:02
Pamiętam kiełbasę z Robercika, świni, którą osobiście karmiłem. Był dobry, czuć było sól i majeranek...
Odpisz
26 lutego 2024, 05:41
Proteinki
Odpisz
25 lutego 2024, 20:40
Nie ma nic lepszego jak mięso ze świeżej świni
Odpisz
24 lutego 2024, 21:17
giga chad
Odpisz