Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lolum

24 kwietnia 2018, 16:00

piehdorlic brazilie, germany!

Avatar PanPomidor

28 sierpnia 2015, 19:20

było z 199:0

Avatar polandball1

23 grudnia 2014, 13:26

to chyba fofo-phop bo to niemożliwe zdobyć 210 bramek

Avatar max1234

5 marca 2015, 15:46

@polandball1: Samobóje,czas 20 min i zmiana drużyny.

Avatar Predator_PL

2 grudnia 2016, 20:07

@polandball1: hmm chyba że jacyś dwaj koledzy grają i jeden podaje drugiemu drugi szybko bramę strzela i tak w kolko aż doszli do 210 bram :p

Avatar asdfghjk

11 lipca 2014, 21:53

Ja nienawidzę Brazylii, bo są przereklamowani, a do półfinału dotarli dzięki szczęściu. Cieszę się, że ktoś wreszcie dał im w dupę.

Avatar dustin2001

11 lipca 2014, 17:10

To był mój obrazek.

Avatar megabolt22

11 lipca 2014, 17:16

@dustin2001: Niby tak, ale ty wrzuciłeś później.

Avatar dustin2001

11 lipca 2014, 19:38

@megabolt22: Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Dlaczego. Dlaczego!!

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2014, 18:44

to proste wystarczy ustawić połowę na 20 minut i to jest mecz towarzyski (jest napis na samej górze) więc można zmienić strony i nastrzelać samobóji przez 40 minut i na sam koniec spowrotem zmienić strony

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2014, 19:18

napisałem to ale inny sposób i oba nie są uczciwe ;)

Avatar Predator124

11 lipca 2014, 17:25

nie wiem oco wam chodzi,że Niemcy wygrały z Brazylią to było do przewidzenia i to była zemsta Niemiec Za mistrzostwa świata w RPA

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2014, 17:53

@Predator124: To nie była wygrana, to był pogrom.

Avatar dede123

11 lipca 2014, 18:15

@Predator124: ale Brazylia nie spotkała się z Niemcami w RPA

Avatar jaram_sie_Skrillexem

11 lipca 2014, 19:46

@Predator124: No tak, ale to chamskie, że dwóch szeksiaków nie grało;/ Gdyby grał Neymar (♥) to Brazylia miałaby chociaż jakieś szanse...

Avatar Piotresiek

11 lipca 2014, 21:39

@jaram_sie_Skrillexem: Idź ze swoimi serduszkami jarać się Skrillexem gdzie indziej.

Avatar jaram_sie_Skrillexem

Edytowano - 12 lipca 2014, 11:37

@Piotresiek: Wybacz, ale coś nie chce mi się. Bd się jarać wszędzie. ;*

Avatar Piotresiek

12 lipca 2014, 14:17

@jaram_sie_Skrillexem: Poczekaj, zaproszę kumpla Flamethrower'a

Avatar dawidkowalski01

11 lipca 2014, 18:08

Tylko w fifie :P

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 19:31

tak się da. wystarczy ustawić żeby jedna połowa trwała 20 minut i w ustawieniach trzeba ustawić żeby się było szybkim i bramkarz przeciwnika był beznadziejny, a piłkarzy z pola przeciwnika zeby byli bardzo wolni i co sekundę gol i 210:0 gotowe

Avatar barrttek

11 lipca 2014, 17:52

Też tak robiłem ale szybko mi się znudziło.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2014, 18:06

@barrttek: no, to nudne jest

Avatar hydrant

10 lipca 2014, 18:38

:)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar jacek1s
Dodane przez: jacek1s

Nigdy na to nie wpadną

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka