Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2018, 16:00
piehdorlic brazilie, germany!
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:20
było z 199:0
Odpisz
23 grudnia 2014, 13:26
to chyba fofo-phop bo to niemożliwe zdobyć 210 bramek
Odpisz
5 marca 2015, 15:46
@polandball1: Samobóje,czas 20 min i zmiana drużyny.
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:07
@polandball1: hmm chyba że jacyś dwaj koledzy grają i jeden podaje drugiemu drugi szybko bramę strzela i tak w kolko aż doszli do 210 bram :p
Odpisz
11 lipca 2014, 21:53
Ja nienawidzę Brazylii, bo są przereklamowani, a do półfinału dotarli dzięki szczęściu. Cieszę się, że ktoś wreszcie dał im w dupę.
Odpisz
11 lipca 2014, 17:10
To był mój obrazek.
Odpisz
11 lipca 2014, 17:16
@dustin2001: Niby tak, ale ty wrzuciłeś później.
Odpisz
11 lipca 2014, 19:38
@megabolt22: Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Dlaczego. Dlaczego!!
Odpisz
11 lipca 2014, 18:44
to proste wystarczy ustawić połowę na 20 minut i to jest mecz towarzyski (jest napis na samej górze) więc można zmienić strony i nastrzelać samobóji przez 40 minut i na sam koniec spowrotem zmienić strony
Odpisz
11 lipca 2014, 19:18
napisałem to ale inny sposób i oba nie są uczciwe ;)
Odpisz
11 lipca 2014, 17:25
nie wiem oco wam chodzi,że Niemcy wygrały z Brazylią to było do przewidzenia i to była zemsta Niemiec Za mistrzostwa świata w RPA
Odpisz
11 lipca 2014, 17:53
@Predator124: To nie była wygrana, to był pogrom.
Odpisz
11 lipca 2014, 18:15
@Predator124: ale Brazylia nie spotkała się z Niemcami w RPA
Odpisz
11 lipca 2014, 19:46
@Predator124: No tak, ale to chamskie, że dwóch szeksiaków nie grało;/ Gdyby grał Neymar (♥) to Brazylia miałaby chociaż jakieś szanse...
Odpisz
11 lipca 2014, 21:39
@jaram_sie_Skrillexem: Idź ze swoimi serduszkami jarać się Skrillexem gdzie indziej.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2014, 11:37
@Piotresiek: Wybacz, ale coś nie chce mi się. Bd się jarać wszędzie. ;*
Odpisz
12 lipca 2014, 14:17
@jaram_sie_Skrillexem: Poczekaj, zaproszę kumpla Flamethrower'a
Odpisz
11 lipca 2014, 18:08
Tylko w fifie :P
Odpisz
10 lipca 2014, 19:31
tak się da. wystarczy ustawić żeby jedna połowa trwała 20 minut i w ustawieniach trzeba ustawić żeby się było szybkim i bramkarz przeciwnika był beznadziejny, a piłkarzy z pola przeciwnika zeby byli bardzo wolni i co sekundę gol i 210:0 gotowe
Odpisz
11 lipca 2014, 17:52
Też tak robiłem ale szybko mi się znudziło.
Odpisz
11 lipca 2014, 18:06
@barrttek: no, to nudne jest
Odpisz
10 lipca 2014, 18:38
:)
Odpisz