Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2024, 16:12
gg
Odpisz
28 lutego 2024, 16:28
@Boberek00: gg
Odpisz
1 marca 2024, 07:58
@pletwa_sprawiedliwosci: gg
Odpisz
28 lutego 2024, 17:03
Ja w Clash royale nie używam emotek tylko rozpi.....am oponenta.
Odpisz
28 lutego 2024, 17:27
@Jadeja: a nie lepiej najpierw pokonać oponenta a po grze dawać emotki? Będzie i jedno i drugie.
Odpisz
28 lutego 2024, 20:50
Tylko że ja zawsze zapominam o tym że te emotki w ogóle są.
Odpisz
28 lutego 2024, 16:10
He he he ha!
Odpisz
28 lutego 2024, 16:10
Wg mnie pisanie Good game po każdej grze jest toksyczne, kłamiesz mówiąc że każda gra była dobra.
Odpisz
28 lutego 2024, 16:27
@Darwidx: Nienawidzę jak ludzie piszą gg.
Zwłaszcza jeżeli przegrali;
Odpisz
28 lutego 2024, 17:15
@Leszy: nie mogli się bawić dobrze
Nie pozwalacie
Odpisz
28 lutego 2024, 17:21
@Leszy: Idk, wg mnie dobra gra to taka w której obie strony były blisko wygranej, więc osobą, która przegrała może napisać GG, ale takie gry to mniej niż połowa, wolę nie używać komunikatów wewnątrz gier zwykle.
Odpisz
29 lutego 2024, 12:40
@Darwidx: i prawidłowo
Odpisz