Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2015, 20:45
Mmmm... ale mu pojechałeś normalnie się poryczał :") mądre ? nie sądzę :D
Odpisz
4 listopada 2015, 15:12
@Kwiatonators: Ić stont.
Odpisz
31 lipca 2016, 17:56
@Kwiatonators: Myślałam, że Twój idol nie placze
Odpisz
9 lipca 2018, 22:25
@Kwiatonators: Myślę, że ten komentarz byłby tam, gdyby nawet ktoś inny dodał ten post.
Odpisz
18 lipca 2014, 16:09
tam jest napisane: hahahah, i dobrze
Odpisz
11 lipca 2014, 11:55
co ty robiłeś na jego profilu ?
Odpisz
18 lipca 2014, 11:26
@BlueWolfPL: patrzał co się stanie gdy nie będzie umiał otworzyć Aktimelka :p
Odpisz
16 lipca 2014, 13:44
Zastanawiam sie jak otworzyl tego actimela majac cala zmasakrowana reke (zalozmy ze druga odpalal aparat)
Odpisz
17 lipca 2014, 07:16
@saskacz: To niech sobie otworzy, a później strzela fotki hm?
Odpisz
17 lipca 2014, 15:46
@mati90: Zrozumiales ostatnie zdanie? "Zalozmy ze druga odpalal aparat"
Odpisz
18 lipca 2014, 11:24
@saskacz: fanka Kwiatkowskiego??? mhhhhh.... ha! geyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy..................
Odpisz
16 lipca 2014, 16:23
i ten manicure :) xD
Odpisz
31 lipca 2016, 18:03
@Czekoladova: Gdzie ty tu ku*wa widzisz manicure?
Odpisz
16 lipca 2014, 12:45
jaki!!! co on z tym actimelem robił?
Odpisz
16 lipca 2014, 11:19
pociął się actimelem
Odpisz
16 lipca 2014, 11:10
pechowy brian?
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2014, 16:20
Można między nogami i dwoma palcami albo 2 ręką.
Odpisz
11 lipca 2014, 13:58
I dobrze mu tak ahhahhah szkoda ze całej ręki ci nie ujeb***
Odpisz
12 lipca 2014, 16:04
@Isentor: Możesz se go nie lubić, ja też go nie lubię, jednak życzyć komuś takiego czegoś, to głupota.
Odpisz
16 lipca 2014, 11:30
@Isentor: Obrażanie kogoś bez jego obecności jest głupie, bo osoba którą właśnie obrażasz nie może wyrazić swojego zdania w celu wyjaśnienia... i nie może obronić się przed twoim zdaniem.
Dlatego jestem tu Ja.
Więc może Ty się potnij i wrzuć zdjęcie, zobaczymy jaka będzie reakcja ludzi i czy będziesz czuł się dobrze z tym że się pociąłeś przypadkowo i ktoś ci do tego dokłada taki hejt...
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2014, 10:54
@jacek1s: Dlatego jestem tu Ja - kanapka. I ciągle nie wiem czemu jesteś kanapką ;_;
Odpisz
18 lipca 2014, 12:46
@Johnny3Tears: Bo lud tak chciał :P
Odpisz