Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2024, 08:07
To może miły akcent małżeństwa - ja wyszłam za mąż we wrześniu i mój jest wspaniały:)
Jestem za niego bardzo wdzięczna i za to, że każdą sprawę (nawet taką chociaż nie zdarzyło mi się jeszcze) przegadać I znaleźć wspólne rozwiązanie i opowiedzieć o naszych uczuciach/odczuciach.
Bardzo polecam i życzę Wam kochani takich związków czy relacji <3
Pozdrawia szczęśliwa żona
Odpisz
1 marca 2024, 08:39
@mustard: niemożliwe. Jejaki nie łączą się w pary
Odpisz
1 marca 2024, 08:52
@mustard: Życzę szczęścia.
Odpisz
1 marca 2024, 09:41
@IkarAviator: a nawet jeśli to tylko jednopłciowe
Odpisz
1 marca 2024, 17:12
@IkarAviator: on nie jest jejakiem xD
Odpisz
1 marca 2024, 17:13
@Figarus: dzięki<3
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2025, 19:19
@mustard: i jak dobrze u ciebie?
Odpisz
8 stycznia 2025, 21:53
@Zombifikowanie: haha tak dalej bardzo dobrze:)
Mam nadzieję, że u ciebie też jest dobrze:D
Odpisz
9 stycznia 2025, 13:44
@mustard: może nie najlepiej ale jako tako dobrze że stabiline
Odpisz
9 stycznia 2025, 15:43
@mustard: O kurczę... To możliwe?
Odpisz
10 stycznia 2025, 22:45
@Figarus: a jednak:D
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2024, 15:56
Kiedyś w akademiku u mnie ktoś wsadził mleko bokiem na zwykłą półkę i zaczęło przeciekać przez niedokręconą zakrętkę po całej lodówce. Wtedy też odkryłam, że można źle włożyć mleko do lodówki.
Odpisz
1 marca 2024, 13:43
To może było się nie hajtać w ciemno i trzeba było poznać przyszłą małżonkę przed ślubem? Nigdy nie myślałam że jeja wróci do takich tanich, boomerskich żartów że hahaha żona zła.
Odpisz
29 lutego 2024, 13:33
Mężczyzni to nawet mleka dobrze włożyć nie potrafią.
Odpisz
1 marca 2024, 10:51
@hyena11: kobiety*
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2024, 11:22
*Kamil + gwiazdkę się daje z przodu głupku
Odpisz
1 marca 2024, 11:24
@hyena11: młody*
Odpisz
1 marca 2024, 11:24
@hyena11: daje się z tyłu 😎
Odpisz
1 marca 2024, 11:25
I niedoświadczony.
Odpisz
1 marca 2024, 12:39
Widzę, że masz w tym doświadczenie.
Odpisz
1 marca 2024, 10:09
Otóż można źle włożyć mleko. U mnie poprawnie włożone mleko do lodówki znajduje się na drzwiach od lodówki.
Odpisz
1 marca 2024, 08:52
Nie można, po prostu jak ktoś się chce przyczepić to się przyczepić do największej pierdoły
Odpisz
1 marca 2024, 08:05
Ale że jak źle?
Odpisz
29 lutego 2024, 10:38
musiał żyć bez mamy, bo moja mama wiecznie się przyczepia do tego, że mleko nie jest włożone pionowo lub etykietą do przodu
Odpisz
29 lutego 2024, 10:35
Człowiek uczy się całe życie.
Odpisz