Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Figarus

Edytowano - 2 marca 2024, 12:50

Eutanazja powinna być legalna. Nie dla emo nastolatków, ale dla chociażby osób starszych, które po udarze są sparaliżone, bez szansy na odzyskanie choć części sprawności, które przeleżą resztę życia jak rośliny, nawet nie mogąc podziękować za zmianę pieluchy, lub osób, które np. Złamały kręgi szyjne i co najwyżej mogą wystawić język. (Dwa punkty widzenia z filmów ,,Nietykalni" oraz ,,Za wszelką cenę")

Pie....nie za 3, 2, 1... Wybaczcie, że mam swoje zdanie.

Avatar Desz7

2 marca 2024, 17:29

@Figarus: Nie no eutanzja to w sumie dobre rozwiązanie bo nie oszukujmy się- osoby które opisałeś cierpią i doją zasoby

Jednocześnie słyszałem o tym, jak w jakimś kraju gdzie eutanzja jest legalna specjalnie w pewnej placówce traktowali pacjentów gorzej, mocno sugerowali eutanazje, podawali mniejsze dawki leków by nie jako wymusić im decyzje o eutanzji.

Avatar arekarb

2 marca 2024, 17:43

@Desz7: to prawdopodobnie była Kanada
https://care.org.uk/news/2023/07/canadian-army-veterans-diagnosed-with-ptsd-offered-euthanasia - to nie jest odosobniony przypadek takiego traktowania weteranów

Avatar pletwa_sprawiedliwosci

2 marca 2024, 13:13

zakład pogrzebowy as bytom lubi to

Avatar Ronan

29 lutego 2024, 22:17

Jak już macie wprowadzić tę eutanazję to NIECH CHOCIAŻ BĘDZIE ZA DARMO

Avatar Hacjul

29 lutego 2024, 22:28

@Ronan: A co za różnica

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 29 lutego 2024, 22:56

@Ronan: Nah, nie będę płacił z moich podatków, żeby ktoś mógł się zabić w wolnowarze

Avatar lordbaysel

29 lutego 2024, 23:20

@Ronan: Czy twom zdaniem jest jakakolwiek sytuacja gdzie jednocześnie:
-ktoś stwierdza "a jak za dyszkę, to ja dziękuję, już mi przeszło"
-cały czas uważamy, że powinien móc eutanazję dokonać

Avatar JaJestemZWami

2 marca 2024, 12:27

@Konto_nieusuniete: będziesz a rząd będzie śmiał się tobie w twarz

Avatar Konto_nieusuniete

2 marca 2024, 12:44

@JaJestemZWami: Emigracja

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2024, 22:21

komentarz obrazkowy

Avatar Hacjul

29 lutego 2024, 22:29

nowy avek 🔥

Avatar Hacjul

Edytowano - 29 lutego 2024, 22:30

kurde zmieniłeś na stary, szkoda

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2024, 22:31

@Hacjul:

A powiedz tylko, czy lepszy?

Avatar Hacjul

29 lutego 2024, 22:33

ten nowy lepszy

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2024, 22:34

@Hacjul:

No pomyślę, bo nie mieści się cały, ale coś się wykombinuje 👍

Avatar Przytulaniec

29 lutego 2024, 22:43

Niech Bożydar ma cię w opiece z tą emotką

Avatar piotrkacz

29 lutego 2024, 22:16

czy są dodatkowe oferty ulgowe ze zniżką studencka?
lub jakieś dodatkowe zniżki dla grup?

Avatar Ronan

29 lutego 2024, 22:17

@piotrkacz: zniżka dla stałych klientów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jakby trochę nie fair

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka