A wsm gdzie admini? Żyją oni na tym ich jejowym Olimpie gdzieś na Sybirze? Czy to ta sama administracja która w 2005 dodawała obrazki na główną? Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Jeżeli Bożydar serio żyję to niech się odezwie tak jak Jezus około 2020 lat temu
"Osobisty kodeks moralny jest ważniejszy od siłą narzucanych nam zasad"
~mój stary jadąc po pijaku o 2.38 w nocy do monopolowego (chociaż równie dobrze mógł to powiedzieć Gandhi)
Komentarze
Odśwież6 kwietnia, 16:05
Ej czy istnieję mem na którym widać komentarz bożydara??? Dajcie mi linka do jego konta
Odpisz
1 marca 2024, 09:00
A wsm gdzie admini? Żyją oni na tym ich jejowym Olimpie gdzieś na Sybirze? Czy to ta sama administracja która w 2005 dodawała obrazki na główną? Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Jeżeli Bożydar serio żyję to niech się odezwie tak jak Jezus około 2020 lat temu
Odpisz
2 marca 2024, 14:55
@Xol1mn3c_: odzywa się czasami
Odpisz
1 marca 2024, 00:18
"Osobisty kodeks moralny jest ważniejszy od siłą narzucanych nam zasad"
~mój stary jadąc po pijaku o 2.38 w nocy do monopolowego (chociaż równie dobrze mógł to powiedzieć Gandhi)
Odpisz
29 lutego 2024, 21:23
Bruh ja bym się z tego cieszyła
Odpisz