Wszyscy faceci są tacy sami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Ostry ten sędzia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2014, 00:13
Na czym polega zart w tym obrazku bo nie rozumiem
Odpisz
8 lipca 2018, 14:14
@gulpin: Dołączam się.
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:39
@Archeologwinternetach: chodzi o to, ze ten gosciu co wystawia palca chce dac jakis kontrargument ale nie ma takiego
Odpisz
6 lipca 2020, 22:17
@Archeologwinternetach: hej
Odpisz
3 lipca 2021, 13:18
Hej
Odpisz
3 lipca 2021, 14:46
Hej sokoły
Odpisz
3 lipca 2021, 15:07
Omijajcie góry, lasy doły
Odpisz
29 października 2020, 12:22
Nie skomentuje tej głupoty...
Odpisz
14 listopada 2014, 14:40
skoro wszyscy są tacy sami to czemu szukacie tego jedynego?
Odpisz
2 maja 2015, 14:29
@mmatik: słuszne pytanie...
Odpisz
12 lipca 2014, 20:28
Jakie to anime??
Odpisz
12 lipca 2014, 20:30
@Bella113: Chyba To Love Ru ale nie mam pewnosci
Odpisz
12 lipca 2014, 20:36
@jarekw: aha, dzięki
Odpisz
12 lipca 2014, 22:11
@jarekw: Takie małe pytanko. Czy tych anime jest dużo? Bo ja nie oglądam, a pod każdym obrazkiem widzę inny tytuł.
Odpisz
12 lipca 2014, 22:15
@VanQuisch: Tyle ile odcinków mody na sukces, a może nawet więcej.
Odpisz
12 lipca 2014, 22:15
@VanQuisch: Hmmmm... W piźdz*ec.
Odpisz
13 lipca 2014, 01:15
@VanQuisch: wiesz czym bardziej bym sie martwił? fani anime znają te wszystkie anime,razem z nazwą o.o
Odpisz
13 lipca 2014, 12:34
@VanQuisch: dużo, anime to po prostu określenie serialu/filmu animowanego stworzonego w Japonii.
Czyli to trochę tak, jakbyś zapytał, czy dużo jest książek napisanych przez Polaków... =)
Odpisz
15 lipca 2014, 10:34
@VanQuisch: okolo 7000 seri roznych anime. Twoza kilka nowych co sezon ;d
Odpisz
3 października 2015, 11:36
@popek9001: Wyjąłeś mi to z... Hm.... Żadne określenie mi tutaj nie pasuje... o.o
Odpisz
13 lipca 2014, 12:28
To nie znaczy że musi każdego sprawdzać XD
Odpisz
12 lipca 2014, 23:08
Jeja na mordę XD
Odpisz
12 lipca 2014, 20:51
To nasz-samców najważniejszy obowiązek by zapłodnić samice by wydała na świat potomstwo;)
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2014, 22:08
Kobiety wszystko zwalają na facetów lub hormony a faceci na kobiety lub geny. Takie życie.
Odpisz
12 lipca 2014, 22:11
@VanQuisch: ;O płeć męska martwi się o losy ludzkości;)
Odpisz
12 lipca 2014, 20:27
tak naprawde to kobiety wciaż o tym myślą ale ciiiiii...
Odpisz
12 lipca 2014, 21:20
@Findor: Nie było komentarza xD
Odpisz
12 lipca 2014, 22:05
@Findor: Spoko, nikomu nie powiem.
Odpisz
12 lipca 2014, 21:42
Każdy chce, prawda?
Ale nie ciągle...
Odpisz
12 lipca 2014, 21:13
To chyba zrozumiałe, że facet przed 25 rokiem życia nie szuka nic na stałe :-D
Odpisz
12 lipca 2014, 20:57
No wszyscy o tym wiemy. Jakaś satysfakcja?
Odpisz
12 lipca 2014, 20:09
Feministki zadowolone...
Odpisz