Gdzie tam, ja wcale nie chciałem przybijać...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Stany w pigułce
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Przyszłość jest piękna
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2014, 21:42
czy mi się zdaje że ten mały który chciał przybić piątke miał butelke piwa?
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2014, 08:32
Hmm
Z tego, co wyczytałem z treści obrazka.
Stwierdzam, iż oni wszyscy mu klaszczą, bo rozdaje czekoladę.
Odpisz
15 lipca 2014, 16:46
@kolkav5: dziwnie niepokojące ;d
Odpisz
16 lipca 2014, 12:29
@SurMix: Patrz jak ten z czapką patrzy na tą czekoladę.
Czeka na moment, w którym ją zwędzi.
Odpisz
14 lipca 2014, 21:12
znam to uczucie
Odpisz
15 lipca 2014, 12:21
@ognistyptak555: Ja też niestety...
Odpisz
15 lipca 2014, 12:12
Przypomina mi się, kiedy szedł Messi i wszyscy wyciągali dłonie, aby on im podał, ale wszystkich zignorował ; (
Odpisz