Rozwiązując zadanie ma teście
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Frustrujące
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2013, 15:21
ja tak prawie zawsze mam -,-
Odpisz
21 lipca 2013, 21:35
W wyniku jest 1 i 4, więc 14.
Odpisz
22 sierpnia 2012, 06:15
było
Odpisz
26 grudnia 2011, 23:35
ja tak czasami mam
Odpisz
20 listopada 2011, 20:19
Ja nie mam takich kłopotów, zaliczam się do "Kujono Sapiens"
Odpisz
20 listopada 2011, 13:52
@grubson5022: ja:D czasem jak sprawdze czy dobrze zrobilem to to mam juz 2 inne wyniki i zedne nie pasuja do odpowiedzi a,b,c :D
Odpisz
20 listopada 2011, 12:03
Też tak mam.. i to często:D
Odpisz
20 listopada 2011, 13:03
@XAXEX: to znaczy że nie rozumiesz matmy, ale ja też XD
Odpisz
20 listopada 2011, 13:15
@Orokana: ja tak samo. kto jeszcze
Odpisz