@Tropicoplayer: Generalnie Witebski, przede wszystkim w pierwszych sezonach, był bardzo , że tak to ujmę, sterowalny i strachliwy, no i naiwny. A to przez Wójta, księdza czy potem Czerepacha. Po przemianie jego gorsze cechy zaczeły się przykrywać tymi lepszymi, ale jednak co i rusz wychodziły w nim wady. Np. gdy Francessca chciała się nim związać ten zaczął się ukrywać, a gdy wyjechała popadł w depresje bo to jego miłość. Potem wykazywał się odwagą, np. przy strajku budżetówki. Widać w nim po prostu ludzkiego bohatera. Pełnego wad i zalet
@Oldjedai: Ranczo do pewnego momentu umiało w rozwój postaci. Potem to się zepsuło. Pół wioski było w rządzie. Jeden Kozioł został Prezydentem, a drugi Biskupem. Solejukowie w totka wygrali.
Komentarze
Odśwież5 marca 2024, 19:04
Czemu Witebski ma balans? Był przecież dobrą postacią. (Jestem na 5-tym sezonie, akceptuję pewne spojlery, w razie gdyby były one argumentami).
Odpisz
5 marca 2024, 19:07
@Tropicoplayer: Robił zdjęcia żonie doktora jak była w bieliznie.
Odpisz
5 marca 2024, 19:09
@Tropicoplayer:
Prowadził dwie gazety jedną przeciw wójtowi a drugą przeciw księdzowi.
Współpracował z Czerepachem przy radiu.
Odpisz
5 marca 2024, 20:48
@Tropicoplayer: Generalnie Witebski, przede wszystkim w pierwszych sezonach, był bardzo , że tak to ujmę, sterowalny i strachliwy, no i naiwny. A to przez Wójta, księdza czy potem Czerepacha. Po przemianie jego gorsze cechy zaczeły się przykrywać tymi lepszymi, ale jednak co i rusz wychodziły w nim wady. Np. gdy Francessca chciała się nim związać ten zaczął się ukrywać, a gdy wyjechała popadł w depresje bo to jego miłość. Potem wykazywał się odwagą, np. przy strajku budżetówki. Widać w nim po prostu ludzkiego bohatera. Pełnego wad i zalet
Odpisz
5 marca 2024, 21:09
@Oldjedai: Ranczo do pewnego momentu umiało w rozwój postaci. Potem to się zepsuło. Pół wioski było w rządzie. Jeden Kozioł został Prezydentem, a drugi Biskupem. Solejukowie w totka wygrali.
Odpisz
5 marca 2024, 21:23
@Grewest: No myśle że najlepsze sezony to tak od 2 do 4 może 5
Odpisz
6 marca 2024, 14:46
@Tropicoplayer: mnie bardziej ciekawi czemu akurat Pietrek jest 100% dobry
Odpisz
6 marca 2024, 15:00
@Oldjedai: dziękuje za wyjaśnienie
Odpisz
7 marca 2024, 10:43
W jednym odcinku miał okazję napić się przy swoich dzieciach ale nie zrobił tego? Chociaż jak dla mnie to po prostu instynkt samozachowawczy
Odpisz
3 września 2025, 08:40
@nichiimishiari: ALE "TOWARZYSTWO" CHLAŁO W NAJLEPSZE!
Odpisz
3 września 2025, 08:41
@Oldjedai: dla mnie stało się lepsze wdy w końcu ta irytująca Lucy wyjechała i miała minimalny czas ekranowy
Odpisz
3 września 2025, 18:59
@Adix174: Oni od pewnego momentu mogli zrobić osobny serial w tym uniwersum.
Głównym wątkiem byłby Czerepach z Koziołem. A reszta postaci pojawiała by się epizodycznie. Nie trzeba by wtedy na siłę wymyślać wątków z Lucy xd
Odpisz
5 marca 2024, 22:03
Czemu ten 100% dobry przypomina mi Slobodana Miloševicia?
Odpisz