Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gruba_Bulwa

13 maja 2024, 22:09

Biedny Trazynek spóźni się na ocyganienie planety do swojego muzeum

Avatar Tomasz1977

7 marca 2024, 22:00

Znam przypadek, że do miejscowości przyjeżdżały 2 autobusy dziennie

Avatar Murarzowa

6 marca 2024, 09:15

I dlatego trzeba zainwestować w transport publiczny. Najlepiej jakby był pociąg co chwilę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar Grewest

7 marca 2024, 17:03

@Murarzowa: Tak, ale to wciąż wymaga większej liczby pociągów. To kwestia skali

Od pewnego momentu korzyść redukcji zużycia asfaltu, czy niższe koszty energetyczne jest większa od kosztów stałych utrzymania kolei.

Avatar Pan_Schaboszczak

7 marca 2024, 19:55

@Murarzowa: Rzadki przypadek Murarzowej mówiącej coś naprawdę mądrze

Avatar Obamasandwtch

6 marca 2024, 10:42

Literalnie ja
(Moje zdjęcie poniżej)

Avatar AxonDeHudin

6 marca 2024, 22:27

@Obamasandwtch:
Szarekh, to nie jest poczekalnia OBOŻEOKUR

Avatar Obamasandwtch

7 marca 2024, 07:00

@AxonDeHudin: to jest trazyn

Avatar kirssuu

7 marca 2024, 00:24

Nie masz pksów? Zamawiaj ubera

Avatar Kuziemek

7 marca 2024, 01:47

@kirssuu: mam pekaesy bo jestem zydem

Avatar Figarus

6 marca 2024, 23:15

Rel, u mnie autobusy kursują średnio co 45min, a kiedy któryś ze znajomych, którzy mieszkają w większym mieście mówią coś typu ,,Czemu nie pojechałeś autobusem?", to mnie szlag trafia...

Avatar kiwi999999

Edytowano - 6 marca 2024, 09:03

Nie ma tragedii
Za te 2 autobusy dzinnie płace tylko 180zł miesięcznie
I to z ulgami uczniowskimi. Bez nich płaciłbym około 360.
Ja nie mam tragicznie bo do miasta mam tylko 20km
Gorzej z tymi co mieszkają dwie wioski dalej...

Avatar Ignisus

6 marca 2024, 21:21

@kiwi999999: Siema ja mieszkam dwie wioski dalej

Avatar rozwalgo

6 marca 2024, 22:24

@kiwi999999: U mnie nawet nie ma ulgi uczniowskiej, lol

Avatar Xol1mn3c_

6 marca 2024, 11:14

Składakiem szybciej będzie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Cumulonibus
Dodane przez: Cumulonibus

Lekko nie będzie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jakby trochę nie fair

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka