Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Darwidx

Edytowano - 6 marca 2024, 19:45

XD, co to jest, 2 Windowsy? I klawisz Fn bez klawiszy funkcyjnych ? (F1-12)

Avatar Roska72_PL

7 marca 2024, 00:53

@Darwidx: powiedz, że nie znasz się na klawiaturach bez mówienia że nie znasz się na klawiaturach

Avatar Kuziemek

7 marca 2024, 01:34

@Roska72_PL: że nie znasz się na klawiaturach bez mówienia że nie znasz się na klawiaturach

Avatar Darwidx

7 marca 2024, 07:01

@Roska72_PL: Może da się tego używać. Ale dla mnie byłoby to nie przyjemne.

Avatar Roska72_PL

7 marca 2024, 12:46

@Darwidx: dwa windowsy dla łatwiejszego dostępu do skrótów, Fn + 1-0 i -= daje F1-F12 tyle mam do powiedzenia

Avatar Darwidx

7 marca 2024, 13:23

@Roska72_PL: No dokładnie, nie wygodne.

Poza tym jakich skrótów używasz z klawiszem Windowsa?

Avatar Ninja_Fandi

7 marca 2024, 21:34

@Darwidx: łindołs kropka

Avatar rozwalgo

8 marca 2024, 12:03

@Darwidx: Ja mam 2 Windowsy na klawiaturze

Avatar C3ZZ4RRY

8 marca 2024, 14:09

@Roska72_PL: +1 dużo klawiatur ma 2 widnowsy i fn Button I 2 controle żeby ludzie i lewo i prawo ręczni korzystali bez problemu z klawiatur

Avatar Wojolek10

8 marca 2024, 16:22

@Darwidx: Nawet nie ma strzałek

Avatar Wojolek10

8 marca 2024, 16:25

@rozwalgo: Ja też

Avatar Darwidx

9 marca 2024, 10:04

@C3ZZ4RRY: Ok, to jest pierwszy dobry argument za takim ułożeniem, nawet widzę teraz że takie klawiatury zaraz będą w szkołach.

Avatar Twingo

6 marca 2024, 20:10

ja mam 98% mam tylko jednego

Avatar Twingo

6 marca 2024, 20:11

@Twingo: jedynego windowsa, klikałem żeby typowi nade mną odpisać

Avatar MasloPolskie

6 marca 2024, 19:18

klawiatury z numerkami z boku są lepsze

Avatar
R0LLER

6 marca 2024, 19:37

@MasloPolskie: Na tej nie ma nawet przycisków F od 1 do 12, a Ty chcesz jeszcze cyferki po prawej stronie

Avatar
R0LLER

6 marca 2024, 19:10

Od jakiegoś czasu gdy widzę to zdjęcie patrzę tam gdzie jest oko tego trzeciego człowieka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Angielskie śmieszki

To by wystarczyło

A jednak zrobili to w ten sposób

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka