Nieco zaniedbany, zapomniany
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tacy to pożyją
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pilne
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 marca 2024, 19:45
XD, co to jest, 2 Windowsy? I klawisz Fn bez klawiszy funkcyjnych ? (F1-12)
Odpisz
7 marca 2024, 00:53
@Darwidx: powiedz, że nie znasz się na klawiaturach bez mówienia że nie znasz się na klawiaturach
Odpisz
7 marca 2024, 01:34
@Roska72_PL: że nie znasz się na klawiaturach bez mówienia że nie znasz się na klawiaturach
Odpisz
7 marca 2024, 07:01
@Roska72_PL: Może da się tego używać. Ale dla mnie byłoby to nie przyjemne.
Odpisz
7 marca 2024, 12:46
@Darwidx: dwa windowsy dla łatwiejszego dostępu do skrótów, Fn + 1-0 i -= daje F1-F12 tyle mam do powiedzenia
Odpisz
7 marca 2024, 13:23
@Roska72_PL: No dokładnie, nie wygodne.
Poza tym jakich skrótów używasz z klawiszem Windowsa?
Odpisz
7 marca 2024, 21:34
@Darwidx: łindołs kropka
Odpisz
8 marca 2024, 12:03
@Darwidx: Ja mam 2 Windowsy na klawiaturze
Odpisz
8 marca 2024, 14:09
@Roska72_PL: +1 dużo klawiatur ma 2 widnowsy i fn Button I 2 controle żeby ludzie i lewo i prawo ręczni korzystali bez problemu z klawiatur
Odpisz
8 marca 2024, 16:22
@Darwidx: Nawet nie ma strzałek
Odpisz
8 marca 2024, 16:25
@rozwalgo: Ja też
Odpisz
9 marca 2024, 10:04
@C3ZZ4RRY: Ok, to jest pierwszy dobry argument za takim ułożeniem, nawet widzę teraz że takie klawiatury zaraz będą w szkołach.
Odpisz
6 marca 2024, 20:10
ja mam 98% mam tylko jednego
Odpisz
6 marca 2024, 20:11
@Twingo: jedynego windowsa, klikałem żeby typowi nade mną odpisać
Odpisz
6 marca 2024, 19:18
klawiatury z numerkami z boku są lepsze
Odpisz
6 marca 2024, 19:37
@MasloPolskie: Na tej nie ma nawet przycisków F od 1 do 12, a Ty chcesz jeszcze cyferki po prawej stronie
Odpisz
6 marca 2024, 19:10
Od jakiegoś czasu gdy widzę to zdjęcie patrzę tam gdzie jest oko tego trzeciego człowieka
Odpisz