Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Murarzowa

8 marca 2024, 20:17

Dlatego trzeba wj...ć podatki na bogatszych i pilnować tego żeby faktycznie je płacili a nie robili fiflaki. Ale żeby do tego doszło trzeba by wywalić lobbying z czym powodzenia

Avatar
Hamczurk

Edytowano - 8 marca 2024, 20:29

@Murarzowa: nie lepiej po prostu zdjąć zawyżone podatki z normalnych ludzi? Po prostu nie brać a potem nie oddawać części łaskawie?

Avatar Xelven

8 marca 2024, 22:20

to brzmi pięknie, ale lud powszechny nie jest specjalnie zainteresowany wyższą istotą rzeczy, i wątpię by zrozumiał, że pieniądze, które przestano im rozdawać to dla ich dobra
wielu wyborców PIS to nie ich fanatycy, tylko zwykły cyniczny Kowalski, który wie, że pisiory to ...j, ale przynajmniej dają, a inni nie dają
przynajmniej wtedy kiedy na nich głosowali, teraz głosują na PO bo jest przeciw PIS, ale to i tak świnie na dwóch nogach z Orwellowskiego Folwarku

Avatar Hacjul

Edytowano - 10 marca 2024, 10:15

@Murarzowa: tego twojego lobbyingu nie wywalisz póki filarami gospodarki są koncerny z zagranicy wspierane przez unię, którym unikanie poszczególnych podatków na wszelkie sposoby przychodzi łatwiej niż komukolwiek a budżet urzędu skarbowego dopinają średni "prywaciarze" którzy są po prostu prześladowani

Co do "podatków na najbogatszych" istnieje już coś takiego jak CIT

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2024, 12:04

@Murarzowa: podatek progresywny to chyba jedyna lewicowa rzecz którą popieram i wyjątkowo zgodzę się z tobą

Avatar Murarzowa

10 marca 2024, 12:07

Co z lewicowymi prawami pracowniczymi które dzięki Bogu funkcjonują

Avatar Grewest

10 marca 2024, 13:32

@Murarzowa: Podatkami dla najbogatszych nie sfinansujesz wszystkiego. W takiej Dani kraj utrzymuje się głównie z prawie liniowej stawki VAT

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2024, 14:36

@Murarzowa: nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj

Avatar Shadow277

10 marca 2024, 20:15

@Murarzowa: rzeczy typu 500+ powinny być tylko dla pracujących oraz należało by im dać limit tak aby ludzie tego nie nadużywali

Avatar Murarzowa

11 marca 2024, 01:27

@Grewest: no dania mimo bycia raczej fajną, finalnie jest nieco upośledzona

Avatar Denominativus

8 marca 2024, 20:14

(Żart polega na tym, że wtedy żyjesz dwa lata)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Niegrzeczny Oskarek

Ostry ten sędzia

Zdeklasowani znowu

Deal życia

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka