@DorjanOllo: Dlatego, że wie i nic nie robi. Gdyby miał jaja to by się rozwiódł, a gdyby miał charakter to wziąłby sprawy we własne ręce i rozj...ł mu kolana kijem baseballowym
@Konto_nieusuniete: Podstawowy błąd logiczny to chęć wyżycia się na kochanku zamiast na żonie. Przecież żona jest powodem twojego niezadowolenia i zranionych uczuć, więc cały twój gniew powinien iść na nią. Kochanek jest tylko gościem, który skorzystał na niewierności twojej żony.
@Endev: Oczywiście, że żona zasługuje na pierdziel. Kochanek za to zasługuje na 6-cio tygodniowy pobyt w szpitalu i rehabilitację przez następne półtora roku
@Konto_nieusuniete: Zacytuj moją wypowiedź, gdzie napisałem wprost o biciu kogokolwiek. Wyżycie się nie oznacza przemocy fizycznej. A opierdziel to karcenie słowne.
@Konto_nieusuniete: Ale to nadal nie jest "Napi...alanie żony". Poza tym karcenie jest najlżejszą formą jakiejkolwiek kary. Gdyby to było niemoralne, tak jak uważasz, to wychowywanie dzieci byłoby niemożliwe.
Komentarze
Odśwież10 marca 2024, 11:21
Wszystkie trzy osoby do odstrzału
Odpisz
10 marca 2024, 12:59
@Konto_nieusuniete: Mąż też?
Odpisz
10 marca 2024, 13:20
@DorjanOllo: Dlatego, że wie i nic nie robi. Gdyby miał jaja to by się rozwiódł, a gdyby miał charakter to wziąłby sprawy we własne ręce i rozj...ł mu kolana kijem baseballowym
Odpisz
10 marca 2024, 13:36
@Konto_nieusuniete: Skąd pomysł że wie
Odpisz
10 marca 2024, 14:11
@DorjanOllo: Facet regularnie parkuje na jego miejscu, a on o tym wie, więc musi wracać do domu jeszcze jak tam jest, prawda?
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2024, 15:15
@Konto_nieusuniete: Myślę że kochanek zawija się kiedy tylko dostanie telefon od męża
I wsm o to chodzi w memie
Więc nie, nieprawda
Odpisz
11 marca 2024, 10:22
@Konto_nieusuniete: lub zrobiliby trójkąt i wszyscy byliby zadowoleni
Odpisz
11 marca 2024, 13:51
@Konto_nieusuniete: Podstawowy błąd logiczny to chęć wyżycia się na kochanku zamiast na żonie. Przecież żona jest powodem twojego niezadowolenia i zranionych uczuć, więc cały twój gniew powinien iść na nią. Kochanek jest tylko gościem, który skorzystał na niewierności twojej żony.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2024, 13:55
@Endev: Twoje pojmowanie rzeczywistości jest bardzo osobliwe i zakrzywione
Odpisz
11 marca 2024, 15:19
@Konto_nieusuniete:
Odpisz
11 marca 2024, 20:01
@Endev: Kochanek byłby niewinny tylko wtedy, gdyby nie wiedział, że kochanka ma męża, a tu doskonale o tym wie.
Odpisz
12 marca 2024, 17:24
@Pikachu: Oczywiście, obie strony są winne, ale osobiście uważam, że żona zasługuje na większy opierdziel, niż losowy gość, którego nie znam.
Odpisz
12 marca 2024, 17:47
@Endev: Oczywiście, że żona zasługuje na pierdziel. Kochanek za to zasługuje na 6-cio tygodniowy pobyt w szpitalu i rehabilitację przez następne półtora roku
Odpisz
12 marca 2024, 18:07
@Endev: To tak, ale kochanek nadal także zasługuje na opierdziel. Tym bardziej że jeszcze celowo stawia samochód na miejscu męża.
Odpisz
12 marca 2024, 19:49
@Konto_nieusuniete: Jak udowodnisz swój punkt widzenia lub męskość okładając ludzi jak bezmyślny goryl?
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2024, 19:58
@Endev: Może w przeciwieństwie do ciebie nie lubię patrzeć z boku, a potem wyżywać się na kobiecie?
Odpisz
13 marca 2024, 08:52
@Konto_nieusuniete: Nazywamy to samokontrolą. Jeśli czujesz potrzebę wyżycia się na kimkolwiek, droga wolna, ja wolę sprytniejsze zagrywki.
Odpisz
13 marca 2024, 08:55
@Endev: Napi...alanie żony to nie "sprytna taktyka"
Odpisz
13 marca 2024, 12:18
@Konto_nieusuniete: Zacytuj moją wypowiedź, gdzie napisałem wprost o biciu kogokolwiek. Wyżycie się nie oznacza przemocy fizycznej. A opierdziel to karcenie słowne.
Odpisz
13 marca 2024, 12:40
@Endev: Karcenie to forma przemocy werbalnej, więc nie udawaj, że posiadasz tu jakąś przewagę moralną
Odpisz
13 marca 2024, 23:11
@Konto_nieusuniete: Ale to nadal nie jest "Napi...alanie żony". Poza tym karcenie jest najlżejszą formą jakiejkolwiek kary. Gdyby to było niemoralne, tak jak uważasz, to wychowywanie dzieci byłoby niemożliwe.
Odpisz
13 marca 2024, 16:55
To ty parkujesz ciągle na moim miejscu!
Odpisz
10 marca 2024, 11:01
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy zdradzają...
Odpisz
11 marca 2024, 11:15
@ArthurMorgan: Po prostu nie chcą destabilizować swojego życia poprzez rozwód/zerwanie albo chcą żerować na miłości swojego partnera
Odpisz
11 marca 2024, 12:00
Zrozumiałe, ale nadal ch*jowe
Odpisz
11 marca 2024, 10:34
bruh
Odpisz
10 marca 2024, 11:19
I to jest pod jego nazwiskiem w internecie ta?
Odpisz
10 marca 2024, 11:21
Na 90% fake, ale tacy ludzie istnieją
Odpisz
10 marca 2024, 10:58
Bleh, zdradzanie
Odpisz