Wspaniały kanał, piękne wspomnienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Brawo za czujność!
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2024, 14:26
A ktoś pamięta jeszcze kanał Polonia 1 i tamte kreskówki?
Odpisz
13 marca 2024, 18:26
@lukeniu666: Polonia 1 po północy były ciekawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 marca 2024, 20:41
@BUMPYSIA: A to też prawda 😁😁😁
Odpisz
13 marca 2024, 15:14
Pamiętam czasy przed fox kids..
Odpisz
12 marca 2024, 16:05
Bałam się tego głosu co gadał fox kids
Odpisz
12 marca 2024, 13:24
TVP only
Odpisz
12 marca 2024, 12:29
Jedynie widywałem kiedyś logo, ale poza tym to głównie jetix.
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2024, 12:15
Miałem tylko CN i Ziggzappa
Odpisz
12 marca 2024, 12:00
Kurcze, stare dzieje. Mi się chyba najbardziej z tym kojarzy nadal Świat wg Ludwiczka.
Odpisz
12 marca 2024, 11:57
Niestety, nie miałem dostępu do takich luksusów
Odpisz