Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2017, 18:37
Najlepszy NFS ze wszystkich ;p
Odpisz
2 sierpnia 2017, 21:53
gra z 2005 roku
technologie z 2010
wybierz jedno
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:18
znając mnie, pewnie bym walnął w tył jednego z samochodów albo po prostu ominął
Odpisz
19 lipca 2014, 22:01
Znając siebię pewnie celowo bym wjechał w tę blokadę.
Odpisz
20 lipca 2014, 10:14
@gelo1238: no zawsze dodatkowe skasowane radiowozy
Odpisz
26 lipca 2014, 11:45
@gelo1238: ja też raz wjechałem jak miałem 400 km/h
Odpisz
18 października 2015, 14:09
@gelo1238: Uwielbiam to robić. To tak jakby ich: wyśmiać, zlekceważyć poniżyć, zasmucić, itp. jednocześnie. A poza tym lubię wszystko rozwalać w grach. :)
Odpisz
9 kwietnia 2015, 16:59
No co zrobisz nic nie zrobisz!
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2014, 09:57
Mam 2012 i tą na pc,tylko że na pc zepsutą wersję ale będę mieć na psp
Odpisz
1 listopada 2014, 20:23
i mam 2012 i tą
Odpisz
1 listopada 2014, 20:22
kto lubi filmiki aresztowany mój komentarz w góre
Odpisz
26 lipca 2014, 11:42
ja mam na pc ;)
Odpisz
19 lipca 2014, 23:03
Jedyna cześć NFS która mi się najbardziej podoba.
Odpisz
20 lipca 2014, 13:55
@AimPolak: moja też jesteś mój ziomek ;)
Odpisz
20 lipca 2014, 13:55
@AimPolak: pjona
Odpisz
20 lipca 2014, 15:36
@BOSS111: Pioneczka :)
Odpisz
12 lipca 2014, 20:08
NFS Most Wanted <3
Odpisz
12 lipca 2014, 21:11
@lufca: genialna gierka mam na PS2 przeszedłem karierę całą tylko ten Razor był głupi za 7 razem go pokonałem ale najlepsze to było dla mnie NFS <3 masz ode mnie łapkę w górę
Odpisz
13 lipca 2014, 08:22
Też grałem na PS2 :)
Odpisz
13 lipca 2014, 08:23
Miałem tego Golfa od 15 gostka ulepszonego prawie na maxa.
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2014, 13:32
ja miałem to złote co było jak się grę na 100% wszystko miało na max ale koksiłem tym wszystkich ;P nawet mojego tatę :D
Odpisz
13 lipca 2014, 15:27
Ja nie skończyłem gry, bo mi się konsola zepsuła :(
Odpisz
13 lipca 2014, 15:29
szkoda ;[
Odpisz
19 lipca 2014, 20:10
Ja grałem niedawno, nadal mam grę zainstalowaną na PC'cie. Nie mogę zdobyć ostatniego kamienia milowego, aby zmierzyć się z Razorem. I go już raczej nie zdobędę. :(
Odpisz
19 lipca 2014, 20:40
mi się udało pokonać razora ale na ostatnim dachowałem :D i zakończyłem wyścig na dachu
Odpisz
19 lipca 2014, 20:50
@lufca: Ja przeszedłem obie: MW i Carbon.
Odpisz
19 lipca 2014, 22:02
@konrad123456: Zawziąłem się i udało mi się. Przeszedłem. Końcówka niespodziewana, chociaż podejrzewałem kogoś z "tej" dwójki o współpracowanie z policją. :D
Odpisz
19 lipca 2014, 23:04
końcówka mnie trochę wkurzała bo czarne lambo
rozwaliło mi ucieczkę , bo wziął wyją samochód z tej drogi a ale filmik jest zarąbis.........
Odpisz
19 lipca 2014, 23:09
i najgorsze w końcówce jest to ze helikoptery i kolczatki to najgorsze bo nie masz sterowności i możesz wypaść , jak miałem tą grę to lubiłem wracać to tej gry :)
Odpisz
20 lipca 2014, 13:54
@lufca: moja ulu gierka 'U'
Odpisz
20 lipca 2014, 13:52
.!.
Odpisz
20 lipca 2014, 04:57
a co jak tam jest gandalf?
Odpisz
19 lipca 2014, 20:58
Super gra miałem mam teraz NFS Most Wanted i NFS Underground 2 ! ☺☺☺☻☻☻♥♥♥ ♦♦♦ ♣♣♣ ♠♠♠ ••• ◘◘◘ ○○○ (te znaczki robię za pomocą lewego ALT i numerków tych z prawej strony na klawiaturze 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
Odpisz
19 lipca 2014, 22:00
@pinkoszmateusz: Nie musisz spamować pokemonie, a ta klawiatura po prawej to tzw klawiatura numeryczna.
Odpisz
19 lipca 2014, 22:37
@pinkoszmateusz: te numerki z prawej to numpad
Odpisz
21 lipca 2014, 08:15
@gelo1238: Jezuu następny ktoś zaczyna ja po prostu mówię to gdyby ktoś nie wiedział
Odpisz
21 lipca 2014, 10:46
@pinkoszmateusz: Ale czego piszesz to tutaj? I uczą tego w szkole.
Odpisz
21 lipca 2014, 10:48
@gelo1238: Nie będę odpowiadał i ja już kończę z tobą gadać bo nie chce mi się kłócić z następną osobą. Spokój ! Ok ?
Odpisz
19 lipca 2014, 21:20
Blokada tak bardzo :D (Musiałam xD)
Odpisz