Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

26 października 2017, 18:37

Najlepszy NFS ze wszystkich ;p

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2017, 21:53

gra z 2005 roku
technologie z 2010
wybierz jedno

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2017, 16:18

znając mnie, pewnie bym walnął w tył jednego z samochodów albo po prostu ominął

Avatar gelo1238

19 lipca 2014, 22:01

Znając siebię pewnie celowo bym wjechał w tę blokadę.

Avatar bylejakbylegdzie

20 lipca 2014, 10:14

@gelo1238: no zawsze dodatkowe skasowane radiowozy

Avatar BOSS111

26 lipca 2014, 11:45

@gelo1238: ja też raz wjechałem jak miałem 400 km/h

Avatar Tomasz95

18 października 2015, 14:09

@gelo1238: Uwielbiam to robić. To tak jakby ich: wyśmiać, zlekceważyć poniżyć, zasmucić, itp. jednocześnie. A poza tym lubię wszystko rozwalać w grach. :)

Avatar SharpNeedle

9 kwietnia 2015, 16:59

No co zrobisz nic nie zrobisz!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 listopada 2014, 09:57

Mam 2012 i tą na pc,tylko że na pc zepsutą wersję ale będę mieć na psp

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2014, 20:23

i mam 2012 i tą

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2014, 20:22

kto lubi filmiki aresztowany mój komentarz w góre

Avatar BOSS111

26 lipca 2014, 11:42

ja mam na pc ;)

Avatar AimPolak

19 lipca 2014, 23:03

Jedyna cześć NFS która mi się najbardziej podoba.

Avatar BOSS111

20 lipca 2014, 13:55

@AimPolak: moja też jesteś mój ziomek ;)

Avatar BOSS111

20 lipca 2014, 13:55

@AimPolak: pjona

Avatar AimPolak

20 lipca 2014, 15:36

@BOSS111: Pioneczka :)

Avatar lufca

12 lipca 2014, 20:08

NFS Most Wanted <3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar konrad123456

19 lipca 2014, 23:09

i najgorsze w końcówce jest to ze helikoptery i kolczatki to najgorsze bo nie masz sterowności i możesz wypaść , jak miałem tą grę to lubiłem wracać to tej gry :)

Avatar BOSS111

20 lipca 2014, 13:54

@lufca: moja ulu gierka 'U'

Avatar BOSS111

20 lipca 2014, 13:52

.!.

Avatar mrklorens

20 lipca 2014, 04:57

a co jak tam jest gandalf?

Avatar pinkoszmateusz

19 lipca 2014, 20:58

Super gra miałem mam teraz NFS Most Wanted i NFS Underground 2 ! ☺☺☺☻☻☻♥♥♥ ♦♦♦ ♣♣♣ ♠♠♠ ••• ◘◘◘ ○○○ (te znaczki robię za pomocą lewego ALT i numerków tych z prawej strony na klawiaturze 1,2,3,4,5,6,7,8,9,

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar gelo1238

21 lipca 2014, 10:46

@pinkoszmateusz: Ale czego piszesz to tutaj? I uczą tego w szkole.

Avatar pinkoszmateusz

21 lipca 2014, 10:48

@gelo1238: Nie będę odpowiadał i ja już kończę z tobą gadać bo nie chce mi się kłócić z następną osobą. Spokój ! Ok ?

Avatar taranee4545

19 lipca 2014, 21:20

Blokada tak bardzo :D (Musiałam xD)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Północne Węgry

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka