memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 lipca 2024, 19:37
Wyspa skarbów była świetna. Ta animacja.
Odpisz
13 marca 2024, 20:04
Żelazny Gigant był niewypałem na premierę kompletnym, ale spamią tym filmem obecnie bo tak xd
13 marca 2024, 20:25
dobry był imo
19 marca 2024, 18:06
Wiele dobrych filmów było niewypałami na premierę, z animacji to na przykład pierwszy Megamind.
14 marca 2024, 12:08
Sindbad i Planeta Skarbów dały mi za dzieciaka do myślenia, że w złym świecie się urodziłem
14 marca 2024, 18:36
@DHF1232: twoje porfilowe odebrało mi krew z mózgu i przekierowało je gdzie indzej
14 marca 2024, 20:34
@Obamasandwtch: twoje porfilowe odebrało mi krew z mózgu i przekierowało je gdzie indzej
15 marca 2024, 10:01
@wikto4: twoje porfilowe odebrało mi krew z mózgu i przekierowało je gdzie indzej
15 marca 2024, 18:37
@DHF1232: Nice
14 marca 2024, 23:07
Dla nas zawsze będzie świetna , ładną i ambitną bajkę
Edytowano - 13 marca 2024, 19:49
Rel Ale zamiast Sindbada dałbym tu Księcia Egiptu
14 marca 2024, 17:15
@Rhokai: Nie specjalnie, książe Egiptu akurat zyskał dużą popularność (i chyba zarobił na siebie)
14 marca 2024, 12:18
cudne były ale niestety 3d zaczęło wtedy robić furorę i zostały zepchnięte na margines społeczny
14 marca 2024, 16:10
@FluttershyIsNOTaDoormat: W tych filmach istniało kreatywne połączenie między 2D a 3D
14 marca 2024, 16:11
@FluttershyIsNOTaDoormat: W animacji Planeta skarbów widać aż za mocno że pomagali sobie modelami 3D przy animacji. Może przez to był gorszy odbiór
14 marca 2024, 16:49
@volf360: możliwe
14 marca 2024, 13:33
Co to jest w lewym dolnym rogu?
14 marca 2024, 13:43
@Anantashesha: Sindbad i legenda siedmiu mórz
14 marca 2024, 13:51
@EnergyBlack: Dziękuję ❤️
Edytowano - 14 marca 2024, 16:20
@EnergyBlack: Sindbad to był sztos
Edytowano - 14 marca 2024, 13:04
brakuje drogi do el dorago ktora nie jest jakas wybitna ale ma EXTRA THICC i zajebisty soundtrack
14 marca 2024, 08:23
Maderfakery dalej sądzą że rogate ranczo jest najgorszym filmem 2D disneya
14 marca 2024, 08:25
@kazekage895: nie zrozumieli wizji artystycznej tego jegomościa
14 marca 2024, 12:01
@kazekage895: fajne było, na kasecie miałem
14 marca 2024, 12:11
@kazekage895: jak to, przeciez było zajebiste iirc
14 marca 2024, 12:47
@kazekage895: Mój ulubiony film Disneya wszechczasów
14 marca 2024, 12:48
Też. Nie mam zielonego pojęcia czemu ludzie za granicą tak nienawidzą tego filmu
14 marca 2024, 12:13
pierwsze najlepsze
Wszystkie cztery to największe złoto disneya
13 marca 2024, 20:23
Planeta skarbów 🔥🔥
13 marca 2024, 19:50
,,Planeta skarbów'' auuuu a ,,Atlantyda'' cienias pierwszego nie kojarzę
El dorado
Edytowano - 13 marca 2024, 19:44
co jest w dolnym lewym?
13 marca 2024, 19:45
.
Edytowano - 13 marca 2024, 19:46
Sindbad od Dreamworks edit: dla mnie taki przeciętniak po obejrzeniu go w tamtym roku, chociaż na tamte czasy premiery pewnie był super i jakiś tam morał ma
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 lipca 2024, 19:37
Wyspa skarbów była świetna. Ta animacja.
Odpisz
13 marca 2024, 20:04
Żelazny Gigant był niewypałem na premierę kompletnym, ale spamią tym filmem obecnie bo tak xd
Odpisz
13 marca 2024, 20:25
dobry był imo
Odpisz
19 marca 2024, 18:06
Wiele dobrych filmów było niewypałami na premierę, z animacji to na przykład pierwszy Megamind.
Odpisz
14 marca 2024, 12:08
Sindbad i Planeta Skarbów dały mi za dzieciaka do myślenia, że w złym świecie się urodziłem
Odpisz
14 marca 2024, 18:36
@DHF1232: twoje porfilowe odebrało mi krew z mózgu i przekierowało je gdzie indzej
Odpisz
14 marca 2024, 20:34
@Obamasandwtch: twoje porfilowe odebrało mi krew z mózgu i przekierowało je gdzie indzej
Odpisz
15 marca 2024, 10:01
@wikto4: twoje porfilowe odebrało mi krew z mózgu i przekierowało je gdzie indzej
Odpisz
15 marca 2024, 18:37
@DHF1232: Nice
Odpisz
14 marca 2024, 23:07
Dla nas zawsze będzie świetna , ładną i ambitną bajkę
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2024, 19:49
Rel
Ale zamiast Sindbada dałbym tu Księcia Egiptu
Odpisz
14 marca 2024, 17:15
@Rhokai: Nie specjalnie, książe Egiptu akurat zyskał dużą popularność (i chyba zarobił na siebie)
Odpisz
14 marca 2024, 12:18
cudne były ale niestety 3d zaczęło wtedy robić furorę i zostały zepchnięte na margines społeczny
Odpisz
14 marca 2024, 16:10
@FluttershyIsNOTaDoormat: W tych filmach istniało kreatywne połączenie między 2D a 3D
Odpisz
14 marca 2024, 16:11
@FluttershyIsNOTaDoormat: W animacji Planeta skarbów widać aż za mocno że pomagali sobie modelami 3D przy animacji. Może przez to był gorszy odbiór
Odpisz
14 marca 2024, 16:49
@volf360: możliwe
Odpisz
14 marca 2024, 13:33
Co to jest w lewym dolnym rogu?
Odpisz
14 marca 2024, 13:43
@Anantashesha: Sindbad i legenda siedmiu mórz
Odpisz
14 marca 2024, 13:51
@EnergyBlack: Dziękuję ❤️
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2024, 16:20
@EnergyBlack: Sindbad to był sztos
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2024, 13:04
brakuje drogi do el dorago ktora nie jest jakas wybitna ale ma EXTRA THICC i zajebisty soundtrack
Odpisz
14 marca 2024, 08:23
Maderfakery dalej sądzą że rogate ranczo jest najgorszym filmem 2D disneya
Odpisz
14 marca 2024, 08:25
@kazekage895: nie zrozumieli wizji artystycznej tego jegomościa
Odpisz
14 marca 2024, 12:01
@kazekage895: fajne było, na kasecie miałem
Odpisz
14 marca 2024, 12:11
@kazekage895: jak to, przeciez było zajebiste iirc
Odpisz
14 marca 2024, 12:47
@kazekage895: Mój ulubiony film Disneya wszechczasów
Odpisz
14 marca 2024, 12:48
Też. Nie mam zielonego pojęcia czemu ludzie za granicą tak nienawidzą tego filmu
Odpisz
14 marca 2024, 12:13
pierwsze najlepsze
Odpisz
14 marca 2024, 12:13
Wszystkie cztery to największe złoto disneya
Odpisz
13 marca 2024, 20:23
Planeta skarbów 🔥🔥
Odpisz
13 marca 2024, 19:50
,,Planeta skarbów'' auuuu
a ,,Atlantyda'' cienias
pierwszego nie kojarzę
Odpisz
13 marca 2024, 19:50
El dorado
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2024, 19:44
co jest w dolnym lewym?
Odpisz
13 marca 2024, 19:45
.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2024, 19:46
Sindbad od Dreamworks
edit: dla mnie taki przeciętniak po obejrzeniu go w tamtym roku, chociaż na tamte czasy premiery pewnie był super i jakiś tam morał ma
Odpisz