Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2019, 23:15

Pierwszy

Avatar Nilciaxd

21 czerwca 2017, 13:29

za szybkis

Avatar albatrosia

15 lipca 2014, 16:09

znam dziewczynę, która od 1 kl. podstawówki miała wszystkie świadectwa z czerwonym paskiem

Avatar elementiro

15 lipca 2014, 17:56

@albatrosia: niemożliwe

Avatar albatrosia

19 lipca 2014, 20:47

@elementiro: teraz chodzi do najlepszej szkoły w mieście

Avatar elementiro

20 lipca 2014, 12:21

@albatrosia: mimo wszystko, to co napisałeś jest niemożliwe

Avatar albatrosia

20 lipca 2014, 15:45

@elementiro: podałabym ci imię i nazwisko, ale tego nie można robić w necie

Avatar elementiro

Edytowano - 20 lipca 2014, 18:45

@albatrosia: a co mi to da? Chyba, że nie uczyła się w Polsce, wtedy uwierzę. Polski system edukacji nie dopuszcza sytuacji, o której powiedziałaś.

Avatar albatrosia

23 lipca 2014, 11:47

@elementiro: ma mądrych rodziców

Avatar elementiro

23 lipca 2014, 18:25

@albatrosia: a co to ma do tego?

Avatar albatrosia

24 lipca 2014, 10:26

@elementiro: chcesz żebyśmy się tak rozpisywali w nieskończoność, czy skończymy?

Avatar elementiro

24 lipca 2014, 12:01

@albatrosia: mi tam obojętne, po prostu mówię, że to niemożliwe - system nie dopuszcza takiej możliwości. Można mieć od 4 kl. podstawówki. W 1-3 SP są świadectwa opisowe i nie ma pasków.

Avatar Kivera

Edytowano - 29 maja 2015, 18:06

@albatrosia: Z paskiem jest od IV klasy ;_;

Avatar asdfghjk

15 lipca 2014, 18:50

Przecież mieć świadectwo z paskiem to łatwizna. Przez całą podstawówkę i gimnazjum miałam świadectwo z paskiem. Przecież są takie przedmioty jak: religia, informatyka, technika, WOS, niemiecki, WF, plastyka, muzyka.

Avatar Assasin666

16 lipca 2014, 13:37

@asdfghjk: widzę że nie rozumiesz... chodzi o to że explorer zamula i w połowie lipca pyta się o świadectwo

Avatar asdfghjk

16 lipca 2014, 15:28

@Assasin666: Rozumiem, ale mnóstwo ludzi pode mną pisze o swoich świadectwach.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2014, 15:34

4.64. Nie, zaraz. To z 4 klasy.

Avatar Juli826

15 lipca 2014, 16:13

O w mordę *-* Napisałeś moją średnią...z 4 klasy...MAGIA?

Avatar mrklorens

15 lipca 2014, 16:54

@Juli826: :O

Avatar TheVixo

12 lipca 2014, 22:48

... z 2013 r.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2014, 22:51

@TheVixo: z 1970;)

Avatar Bilolus1

14 lipca 2014, 16:43

..roku przed naszą erą .

Avatar mrklorens

15 lipca 2014, 15:05

@Bilolus1: zanim ziemia powstała

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka