Internet Explorer jak zwykle na czasie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2019, 23:15
Pierwszy
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:29
za szybkis
Odpisz
15 lipca 2014, 16:09
znam dziewczynę, która od 1 kl. podstawówki miała wszystkie świadectwa z czerwonym paskiem
Odpisz
15 lipca 2014, 17:56
@albatrosia: niemożliwe
Odpisz
19 lipca 2014, 20:47
@elementiro: teraz chodzi do najlepszej szkoły w mieście
Odpisz
20 lipca 2014, 12:21
@albatrosia: mimo wszystko, to co napisałeś jest niemożliwe
Odpisz
20 lipca 2014, 15:45
@elementiro: podałabym ci imię i nazwisko, ale tego nie można robić w necie
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2014, 18:45
@albatrosia: a co mi to da? Chyba, że nie uczyła się w Polsce, wtedy uwierzę. Polski system edukacji nie dopuszcza sytuacji, o której powiedziałaś.
Odpisz
23 lipca 2014, 11:47
@elementiro: ma mądrych rodziców
Odpisz
23 lipca 2014, 18:25
@albatrosia: a co to ma do tego?
Odpisz
24 lipca 2014, 10:26
@elementiro: chcesz żebyśmy się tak rozpisywali w nieskończoność, czy skończymy?
Odpisz
24 lipca 2014, 12:01
@albatrosia: mi tam obojętne, po prostu mówię, że to niemożliwe - system nie dopuszcza takiej możliwości. Można mieć od 4 kl. podstawówki. W 1-3 SP są świadectwa opisowe i nie ma pasków.
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2015, 18:06
@albatrosia: Z paskiem jest od IV klasy ;_;
Odpisz
15 lipca 2014, 18:50
Przecież mieć świadectwo z paskiem to łatwizna. Przez całą podstawówkę i gimnazjum miałam świadectwo z paskiem. Przecież są takie przedmioty jak: religia, informatyka, technika, WOS, niemiecki, WF, plastyka, muzyka.
Odpisz
16 lipca 2014, 13:37
@asdfghjk: widzę że nie rozumiesz... chodzi o to że explorer zamula i w połowie lipca pyta się o świadectwo
Odpisz
16 lipca 2014, 15:28
@Assasin666: Rozumiem, ale mnóstwo ludzi pode mną pisze o swoich świadectwach.
Odpisz
15 lipca 2014, 15:34
4.64. Nie, zaraz. To z 4 klasy.
Odpisz
15 lipca 2014, 16:13
O w mordę *-* Napisałeś moją średnią...z 4 klasy...MAGIA?
Odpisz
15 lipca 2014, 16:54
@Juli826: :O
Odpisz
12 lipca 2014, 22:48
... z 2013 r.
Odpisz
12 lipca 2014, 22:51
@TheVixo: z 1970;)
Odpisz
14 lipca 2014, 16:43
..roku przed naszą erą .
Odpisz
15 lipca 2014, 15:05
@Bilolus1: zanim ziemia powstała
Odpisz