Kolejny opuszczony postkomunistyczny kompleks
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Totalnie
Fajnie że odpowiedzieli
Papierowa szkoła posting
Taktycznie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2024, 14:23
u mnie są forty austriackie
Odpisz
21 marca 2024, 19:26
rel w moim 10 tysięcznym miasteczku na moście na uboczu są po obu stronach resztki betonowego posterunku/bunkra.
Odpisz
21 marca 2024, 18:34
Jakiś czas temu jak byliśmy z tatą na rowerach to odkryliśmy randomowy, prawie nie używany skejtpark, położony był między lasem a torami, i był częścią takiego postoju dla rowerzystów który był fundowany z gminy, szkopuł w tym, że ten skejtpark znajduje się jeszcze jakieś 50 metrów za chaszczami, i nikt praktycznie nie wie o jego istnieniu. Nawet w godzinach szczytu, niedzielne popołudnie, kiedy rodziny z dziećmi wychodzą sobie na rowery do lasu, tam jest zawsze pusto. xd
Odpisz
21 marca 2024, 16:59
A za moment słyszysz ryk rogu, oglądasz się, i nagle z ochrypłym wrzaskiem przelatuje ci nad głową skrzyżowanie plezjozaura z nietoperzem
Odpisz
21 marca 2024, 15:47
Kiedyś sobie zrobiłem 70 km wycieczkę i po drodze zaliczyłem: przejazd pod wiatrakiem, pomnik gen.Hallera, kościół romański, skarpę nad morzem, skansen wioski rybackiej, jednostkę wojskową po środku lasu, zespół zamkowo-pałacowy, krzyż z kotwic i na koniec opalałem się na plaży
Odpisz
20 marca 2024, 15:42
Dzisiaj znalazłem po drodze do domu:
- 3 szkielety saren
- Rzekę
- 2 jeziora
- jakiś przedwojenny bunkier
A w zasadzie jedyne co zrobiłem to poszedłem prostą drogą od sklepu do domu.
Odpisz
20 marca 2024, 09:45
Mmmmm... urbexy
Odpisz