Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przypałowo
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2024, 20:36
No dobra, a co to jest ten tunel z demotywatorów?
Odpisz
29 marca 2024, 15:07
@MrWurste: Taki demotywator co ma tyle "warstw", że faktycznego obrazka nie widać. Najpierw robi się zwykłego demota potem tego demota urzywa się jak obrazka do następnego demota i tak dalej. Rezultat końcowy przypomina tunel.
Odpisz
31 marca 2024, 13:13
@Nikt_Niktowski: Dzięki
Odpisz
23 marca 2024, 11:01
Przynajmniej jest zabawne.
Odpisz
22 marca 2024, 08:46
Żeby mi kota denerwować..
Odpisz
22 marca 2024, 10:07
@jejapl: Przegladając komentarze niżej, przypomniałem sobie, że chciałem zapytać:
Jakie multikonta są "potrzebne" a jakie nie?
Odpisz
22 marca 2024, 11:41
@jejapl: ave bożydar nasz panie
Odpisz
23 marca 2024, 09:57
@jejapl: ej Bożydar dasz admina?
Odpisz
21 marca 2024, 23:38
jest za to ban ?
Odpisz
21 marca 2024, 23:40
@GHouste: za samo zrobienie nie
Odpisz
21 marca 2024, 23:42
@piotrkacz: To tak jak z multikami.
Odpisz
21 marca 2024, 23:47
@Darwidx: akurat z multikami to dziwnie jest
Odpisz
21 marca 2024, 23:55
@piotrkacz: Multiki są dozwolone o ile nie używasz ich w celu omijania bana lub trollingu. Natomiast w praktyce to trolle tutaj są mimo że jest to zakazane
Odpisz
22 marca 2024, 00:00
@AlMalina: a do omijania limitu memów?
Odpisz
22 marca 2024, 01:33
@piotrkacz: Jak za same zrobienie nie?
Jak wstawiłem tunel (sztuczny, sam zrobiłem z demotywatora demotywator bez wstawiania pierwszego do poczekalni) to dostałem bana od Bożydara.
Odpisz
22 marca 2024, 05:53
@krzysiulka10: Piotrkowi pewnie chodzi o to że zrobić ≠ wstawić. Możesz sobie zrobić mema i nigdy nikomu go nie pokazać
Odpisz
22 marca 2024, 06:05
Zostałem złapany na najrzadszy trik logiczny znany społeczeństwu.
Odpisz
22 marca 2024, 07:55
@krzysiulka10: Złotenieczko ma rację
O to właśnie mi chodziło
Odpisz
22 marca 2024, 07:59
@piotrkacz:
Odpisz