Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2024, 14:23
Najlepsze jest to, że jest nawet na starych windowsach(na siłę, aktualizacja), a nie możesz go zaaktualizować bo system nie jest wspierany
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2024, 14:44
@Cymbal: Windows 7 stracił wsparcie 14 stycznia 2020 a kilka miesięcy później została wydana aktualizacja dodająca edga
Źródło: netbook z 2010 z windowsem 7 starter
Odpisz
22 marca 2024, 14:48
Wikipedia
Odpisz
22 marca 2024, 16:16
no właśnie i tu jest pytanie: po co?
Odpisz
24 marca 2024, 16:04
@Cymbal: Jak to po co? Pinionszki
Odpisz
24 marca 2024, 16:06
@Cymbal: bo zastąpywał IE
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2024, 17:16
racja, bo teraz to nawet kieszeni i płyt nie ma
Nie odpisalem do kogo trzeba, ale wiadomo o co chodzi
Odpisz
24 marca 2024, 16:03
ok? po co mieć na pc dwie przeglądarki
Odpisz
24 marca 2024, 16:04
@MichalGo27: Że jak w jednej coś nie działa to w drugiej można otworzyć
Odpisz
24 marca 2024, 16:05
to akurat ma sens, jak miałem pierwszy raz linuxa i nie umiałem odistalować to używałem Edge jak w Firefoxie nie działało
Odpisz
24 marca 2024, 16:10
@MichalGo27: A jaką dystrybucję linuxa miałeś?
Odpisz
24 marca 2024, 16:11
najpierw Debian, potem Fedora a teraz arch
Odpisz
22 marca 2024, 13:06
nie rozumiem
Odpisz
22 marca 2024, 14:24
@pletwa_sprawiedliwosci: chce być domyślny i przy niektórych rzeczach się uruchamia jak np. coś przeklikasz w ekspolarorze
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2024, 13:19
Bardziej by pasowałby chyba płacący Gumball z głośnikiem, "nienawidziłeś tej piosenki", ale świetny memik.
Odpisz
22 marca 2024, 13:18
Poprawiło mi to humor, dzięki
Odpisz