Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2021, 09:59
To nawet nie jest maska
Odpisz
14 października 2018, 02:41
Black Cat... Pamiętam jedynie, że była ładna i że była zajebista.
Dawno oglądałem Spider-Mana, oj, dawno.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:15
czy tylko ja uważam że to była najlepsza seria Spiderman'a ?
Odpisz
14 lutego 2018, 21:16
@masterbartek: Seria ta była najlepsza, ale Spectacular Spider-man też nie gardziłem
Odpisz
19 lipca 2014, 12:27
W zasadzie jak ściągała maskę to zmieniał się jej wygląd.
Odpisz
21 lipca 2014, 07:35
@DanateDMC: Prawda, między innymi postura i włosy
Odpisz
8 stycznia 2018, 08:42
@DanateDMC: Ale twarz pozostawała ta sama.
Odpisz
19 lipca 2014, 12:05
był odcinek w którym dowiedział się kto to?
Odpisz
8 stycznia 2018, 08:41
@mrklorens: Nie.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 23:26
Jaki tytuł tego filmu? Chodzi o to że oglądam "inną wersje"
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:17
@Bincia: Spider Man animated series :P
Odpisz
2 kwietnia 2015, 15:51
facepalm
Odpisz
19 lipca 2014, 12:12
Nie wiem czemu ale przypomniał mi się Deadpool :O
Odpisz
23 lipca 2014, 18:46
i dobrze
Odpisz
12 grudnia 2014, 16:07
@deadpoolpl: Panie, co pan mój klon?
Odpisz
14 grudnia 2014, 19:05
@CityOfAngel: wiesz co myślę że zjadł bym pizze ,ale nie wiem jaką.....
czekaj co mówiłeś ..... piąteczka.
Odpisz
14 grudnia 2014, 19:58
@deadpoolpl: A no wiesz, ja dziś pizze jadłem
Odpisz
16 grudnia 2014, 20:36
@CityOfAngel: jaką?
Odpisz
17 grudnia 2014, 14:08
@deadpoolpl: Jaką...Hmm... Sam zrobiłem z mamą i bratem ser, sos, pieczarki, kukurydza, fasola, szynka, salami i chyba wszystko. Wiem że była dobra :P
Odpisz
17 grudnia 2014, 15:11
@CityOfAngel: no dobra to w takim razie.................czekaj .... co ja chciałem powiedzieć......
Odpisz
19 lipca 2014, 12:37
Chcę starego Spider-mana... Brakuje mi Alicji..
Odpisz
19 lipca 2014, 13:06
@Mika444: Ona nie miała na imię Felicja?
Odpisz
19 lipca 2014, 13:14
@piotrekwariat: Rzeczywiście ^^" To było dawno, pomyliły mi się imiona >.< Dziękuję za uwagę ^^"
Odpisz
19 lipca 2014, 13:19
@Mika444: Spoko.:)
Odpisz
19 lipca 2014, 14:14
@piotrekwariat: tak, miała
Odpisz
19 lipca 2014, 12:21
Jebłem i nie wstaję
Odpisz
19 lipca 2014, 12:06
xd prawie całą twarz widać
Odpisz
19 lipca 2014, 12:18
No s**t Sherlock! Ej zaraz....
Odpisz