Śmieszne jest to, że to jest post morawieckiego, który sztucznie zawyżał ceny paliw, jak koszt baryłki na rynkach światowych szedł w dół, potem troche obniżył cenę w ramach kiełbasy wyborczej. A druga rzecz jest taka, że PIS zadłużył w ciągu ostatnich 8 lat Polskę bardziej, niż wszystkie poprzednie rządy razem!
@GHouste: Nie czytałam, ale filmy są absolutnie zaj*biste. Szybko ogarnij jedynkę żeby zdążyć na dwójkę w kinie, na wielkim ekranie odbiór jest zupełnie inny.
@GHouste: Nie polecam. Film monotonny i powtarzalny. Mało ciekawej akcji i fabuła również średnia. Opiera się na uciekaniu przed czerwiami przez cały film. Obejrzyj ale pewnie będziesz mieć odczucia jak większość czyli takie jak opisałem
Najpierw mówiliście "o nieee zły reżim PiSu!1!1!!" (Czasy dobrobytu Polski po upadku POstkomuny w 2015 a teraz gdy znów Tusk rządzi to sracie że Tusk zły vhociaż sami kilka miesięcy temu głosowaliście na rudego Niemca (Tusk) i co wyprzecie się zdrady narodu? Powiadam wam, wszyscy którzy oddali głos na PO i pochodne, sprowadziliście klęskę i sprzedaliście Polskę...
@SigmaNiga: Nie sramy się, że Tusk zły. Przecież to post morawieckiego został tutaj wrzucony. Weź najpierw zrozum, na co patrzysz a potem komentuj. A Polskę sprzedał PIS, a dokładniej zadłużył. Więc będziemy spłacać ich fanaberie przez wiele lat. Tylko to trzeba trochę rozumieć jak działa państwo, a Ty tylko wypisujesz stare slogany, które miały na celu dotrzeć do mniej wyedukowanych ludzi. Ale cóż, ludzie przestali się już nabierać na tą propagandę PISowską.
@SigmaNiga: Ile Ty masz lat? Bo gadasz jakbyś znał te lata tylko z opowiadań jakiś maruderów. Ew. masz bardzo krótką pamięć. Ew. jesteś internetowym trollem. Tak jak pisałem w poprzednim komentarzu - pewne rzeczy trzeba rozumieć. Ty ich nie rozumiesz. W GUSie są dostępne dane na temat bezrobocia i tego jak się zmieniało w latach. Warto też spojrzeć jakie było 2005-07 - ciekawe kto wtedy tworzył rząd? PIS w 2017 odziedziczył spadek bezrobocia po PO i ogłosił to jako swoje zwycięstwo... zwykła hipokryzja. A inwigilacja, pegasus, czekaj - coś mi to mówi - aaa tak działania PISu. Niska krajowa - nawet nie chce mi się tego komentować. Kiedyś zarabialiśmy w milionach - co nie oznacza, że byliśmy milionerami, którzy mogli kupić sobie jacht, sportowy samochód i inne takie.
@SigmaNiga: Ta "minimalna krajowa" podnoszona tak szybko, jak to zrobił PiS spowodowała dwie rzeczy
1. Wzrost kosztu pracownika spowodował dalszy wzrost cen towarów i usług (co da się zauważyć, bo w momencie podwyższania minimalnej następował skok cenowy)
2. Ludziom nie będzie zależało na zdobywaniu wykształcenia i kompetencji, bo przez podniesienie kosztu "szeregowego pracownika" firmy nie mogą sobie pozwolić na stosunkowe podniesienie wypłat dla pracowników, których stanowisko wymaga dodatkowych kompetencji lub wykształcenia. Co dodatkowo spowodowało przesunięcie w górę granicy ubóstwa i likwidację klasy średniej, ponieważ przy obecnej mocy nabywczej złotówki osoby z tej klasy należą już do grupy biednej
@Mythe: oh a wdzieranie się do domu byłego ministra spraweidliwości zabieranie telefonów każdemu kradzież dysku z danymi poufnymi to nie inwigilacja? Czekaj czekaj a co z wdarciem się POstkomunistów do siedziby TVP PAP i radia hmm nie łamanie konstytucji które widzimy, pomimo ułaskawienia to nie POstkomuchy wsadziły Wąsika i Kamińskiego do więzienia? Plus statystyki GUS mówoą jasno, bezrobocie największe za czasów Tuska i sam wychodzisz na hipokrytę mówiąc "PiS odziedziczył spadek bezrobocia po PO"
Komentarze
Odśwież26 marca 2024, 12:54
Śmieszne jest to, że to jest post morawieckiego, który sztucznie zawyżał ceny paliw, jak koszt baryłki na rynkach światowych szedł w dół, potem troche obniżył cenę w ramach kiełbasy wyborczej. A druga rzecz jest taka, że PIS zadłużył w ciągu ostatnich 8 lat Polskę bardziej, niż wszystkie poprzednie rządy razem!
Odpisz
29 marca 2024, 21:43
@Mythe: Kwestia czasu
Odpisz
27 marca 2024, 11:50
4,88 zł za litr? Super! A wszyscy myśleli że obecne 5,19 zł to dobra cena /s
Odpisz
23 marca 2024, 16:47
kurde. wypadało by diunę w końcu przeczytać albo obejrzeć. Zwłaszcza że moi znajomi jakiś czas temu zaczęli czytać i im się podoba.
Odpisz
23 marca 2024, 16:56
@GHouste: czytać, oglądać, robić, dobre toto
Odpisz
23 marca 2024, 17:29
@GHouste: Nie czytałam, ale filmy są absolutnie zaj*biste. Szybko ogarnij jedynkę żeby zdążyć na dwójkę w kinie, na wielkim ekranie odbiór jest zupełnie inny.
Odpisz
23 marca 2024, 17:42
@Anantashesha: nie oglądałam całej 1 ale totalnie 2 była zajebista mimo bez wiedzy 1 części
Odpisz
26 marca 2024, 12:51
@GHouste: Nie polecam. Film monotonny i powtarzalny. Mało ciekawej akcji i fabuła również średnia. Opiera się na uciekaniu przed czerwiami przez cały film. Obejrzyj ale pewnie będziesz mieć odczucia jak większość czyli takie jak opisałem
Odpisz
26 marca 2024, 12:53
dosłownie tak nie jest
Odpisz
26 marca 2024, 13:00
jest
Odpisz
23 marca 2024, 18:58
Najpierw mówiliście "o nieee zły reżim PiSu!1!1!!" (Czasy dobrobytu Polski po upadku POstkomuny w 2015 a teraz gdy znów Tusk rządzi to sracie że Tusk zły vhociaż sami kilka miesięcy temu głosowaliście na rudego Niemca (Tusk) i co wyprzecie się zdrady narodu? Powiadam wam, wszyscy którzy oddali głos na PO i pochodne, sprowadziliście klęskę i sprzedaliście Polskę...
Odpisz
26 marca 2024, 12:42
@SigmaNiga: pis po jedno zło
Odpisz
26 marca 2024, 12:58
@SigmaNiga: Nie sramy się, że Tusk zły. Przecież to post morawieckiego został tutaj wrzucony. Weź najpierw zrozum, na co patrzysz a potem komentuj. A Polskę sprzedał PIS, a dokładniej zadłużył. Więc będziemy spłacać ich fanaberie przez wiele lat. Tylko to trzeba trochę rozumieć jak działa państwo, a Ty tylko wypisujesz stare slogany, które miały na celu dotrzeć do mniej wyedukowanych ludzi. Ale cóż, ludzie przestali się już nabierać na tą propagandę PISowską.
Odpisz
26 marca 2024, 13:15
@Mythe: tak lepszy powrót do 2007- 2015 inwigilacja głód bezrobocie i niska krajowa
Odpisz
26 marca 2024, 13:29
@SigmaNiga: Ile Ty masz lat? Bo gadasz jakbyś znał te lata tylko z opowiadań jakiś maruderów. Ew. masz bardzo krótką pamięć. Ew. jesteś internetowym trollem. Tak jak pisałem w poprzednim komentarzu - pewne rzeczy trzeba rozumieć. Ty ich nie rozumiesz. W GUSie są dostępne dane na temat bezrobocia i tego jak się zmieniało w latach. Warto też spojrzeć jakie było 2005-07 - ciekawe kto wtedy tworzył rząd? PIS w 2017 odziedziczył spadek bezrobocia po PO i ogłosił to jako swoje zwycięstwo... zwykła hipokryzja. A inwigilacja, pegasus, czekaj - coś mi to mówi - aaa tak działania PISu. Niska krajowa - nawet nie chce mi się tego komentować. Kiedyś zarabialiśmy w milionach - co nie oznacza, że byliśmy milionerami, którzy mogli kupić sobie jacht, sportowy samochód i inne takie.
Odpisz
26 marca 2024, 14:36
@SigmaNiga: Ta "minimalna krajowa" podnoszona tak szybko, jak to zrobił PiS spowodowała dwie rzeczy
1. Wzrost kosztu pracownika spowodował dalszy wzrost cen towarów i usług (co da się zauważyć, bo w momencie podwyższania minimalnej następował skok cenowy)
2. Ludziom nie będzie zależało na zdobywaniu wykształcenia i kompetencji, bo przez podniesienie kosztu "szeregowego pracownika" firmy nie mogą sobie pozwolić na stosunkowe podniesienie wypłat dla pracowników, których stanowisko wymaga dodatkowych kompetencji lub wykształcenia. Co dodatkowo spowodowało przesunięcie w górę granicy ubóstwa i likwidację klasy średniej, ponieważ przy obecnej mocy nabywczej złotówki osoby z tej klasy należą już do grupy biednej
Odpisz
27 marca 2024, 11:31
@WitamSerdecznie: a i tak głosowałeś na PO pewnie XD
Odpisz
27 marca 2024, 11:35
@Mythe: oh a wdzieranie się do domu byłego ministra spraweidliwości zabieranie telefonów każdemu kradzież dysku z danymi poufnymi to nie inwigilacja? Czekaj czekaj a co z wdarciem się POstkomunistów do siedziby TVP PAP i radia hmm nie łamanie konstytucji które widzimy, pomimo ułaskawienia to nie POstkomuchy wsadziły Wąsika i Kamińskiego do więzienia? Plus statystyki GUS mówoą jasno, bezrobocie największe za czasów Tuska i sam wychodzisz na hipokrytę mówiąc "PiS odziedziczył spadek bezrobocia po PO"
Odpisz
28 marca 2024, 08:48
@SigmaNiga: Czytasz z gwiazd, czy wróżysz z fusów ?
Odpisz
28 marca 2024, 13:14
@WitamSerdecznie: po prostu widać libku
Odpisz
29 marca 2024, 21:43
@SigmaNiga: Widzę że mam do czynienia z lewicowym trolikiem.
Odpisz
30 marca 2024, 13:20
@WitamSerdecznie: jestem prawicowcem ale nienawidzę konfederantów świrów tylko PiS
Odpisz
30 marca 2024, 19:27
@SigmaNiga: ;D
Odpisz
23 marca 2024, 16:44
Kłamca kłamcą kłamców pogania...
Odpisz