Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

24 marca 2024, 15:47

Ja kiedyś w WoT, ale skończyłem na dobre, czyli da się z tego wyjść xD

Avatar welpa44

27 marca 2024, 03:10

@Towarzysz777: Ja podobnie ostatnio, bo robię dłuższe przerwy od tej gry (od tygodnia do miesiąca albo nieco dłużej czasem)

Avatar Zloty_bambus

27 marca 2024, 08:00

@Towarzysz777: ja podobnie z war thunder

Avatar rozwalgo

27 marca 2024, 07:36

Fani Nintendo

Avatar BombelosCompanieros

26 marca 2024, 17:22

ea i fifa

Avatar pieczarki

27 marca 2024, 00:31

@BombelosCompanieros: oj pełna zgoda, gracze Fify i tak są pewnym pośmiewiskiem w growym community przez kupowanie co roku tej samej gry, której produkcja w zasadzie nie jest potrzebna bo wszytko dałoby się rozwiązać aktualizacją składów, corocznym zresetowaniem UT i poprawieniem elementów gameplayu typu zj...ne AI, ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak chętnie gracze Fify dają się r....ć przez EA chociażby wydając majątki na paczki które z roku na rok są coraz bardziej ...jowe i pozostając całkowicie biernym wobec rosnącego wyzysku i coraz to gorszych jakościowo produktów

Avatar Tajdeus

25 marca 2024, 16:10

Dragon's Ligma 2?

Avatar Konto_nieusuniete

24 marca 2024, 16:43

Jeśli nie podoba ci się gra to w nią nie graj lol. Nikt nie karze ci ją kupować, więc nie musisz jej j...ć na każdym kroku

Avatar mrak4

24 marca 2024, 17:11

@Konto_nieusuniete: problem jest w tym że ktoś kupił. a jak coś kupujesz to chcesz w to przyjemnie grać a nie refundować za chwilę

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 24 marca 2024, 17:25

@mrak4: Jak ktoś kupił preorder to sam jest sobie winien.

Avatar feniks100

26 marca 2024, 17:26

@Konto_nieusuniete: Tak długo jak ktoś kupił drogie i niedorobione gówno, jest potrzeba aby to j...ć na każdym kroku.

Avatar ioioio

26 marca 2024, 22:02

Avatar Cymbal

24 marca 2024, 17:22

Ta końska zbroja z jakiegoś RPG

Avatar ArthurMorgan

24 marca 2024, 15:45

To zdecydowanie jestem ja
(Gram w suicide squad)
Przyznaję się do tego

Avatar Leszy

24 marca 2024, 15:57

@ArthurMorgan: No i dumny jesteś z siebie?

Avatar ArthurMorgan

24 marca 2024, 16:04

@Leszy: Oczywiście

Avatar Leszy

24 marca 2024, 16:06

Avatar Alfa7

Edytowano - 24 marca 2024, 16:11

@ArthurMorgan: Ta konwersacja to trochę

Avatar Alfa7

24 marca 2024, 16:12

@ArthurMorgan: Ale rozumiem Cię Artur
Sam za własną niepopularną opinię dostałem jakiś czas temu prawie 40 wdółgłosów he he

Avatar BlackMorbius61

24 marca 2024, 16:15

@Leszy: ok rzulty/czerwony pies

Avatar ArthurMorgan

24 marca 2024, 17:16

@Alfa7: Ja wiem że suicide squad ssie pałę jako skok na kasę
Ja po prostu gram w niego 4fun nie wydając kasy

Avatar Alfa7

Edytowano - 24 marca 2024, 16:15

W sumie w grach najważniejsza jest dobra zabawa, a jeśli ktoś taki dobrze się bawi to jego sprawa...
.
.
.
(Jestem obrońcą wielkich złych korporacji F)

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2024, 16:06

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Nieuczciwa ocena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka