I przez takich ludzi gry są gorsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2024, 15:47
Ja kiedyś w WoT, ale skończyłem na dobre, czyli da się z tego wyjść xD
Odpisz
27 marca 2024, 03:10
@Towarzysz777: Ja podobnie ostatnio, bo robię dłuższe przerwy od tej gry (od tygodnia do miesiąca albo nieco dłużej czasem)
Odpisz
27 marca 2024, 08:00
@Towarzysz777: ja podobnie z war thunder
Odpisz
27 marca 2024, 07:36
Fani Nintendo
Odpisz
26 marca 2024, 17:22
ea i fifa
Odpisz
27 marca 2024, 00:31
@BombelosCompanieros: oj pełna zgoda, gracze Fify i tak są pewnym pośmiewiskiem w growym community przez kupowanie co roku tej samej gry, której produkcja w zasadzie nie jest potrzebna bo wszytko dałoby się rozwiązać aktualizacją składów, corocznym zresetowaniem UT i poprawieniem elementów gameplayu typu zj...ne AI, ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak chętnie gracze Fify dają się r....ć przez EA chociażby wydając majątki na paczki które z roku na rok są coraz bardziej ...jowe i pozostając całkowicie biernym wobec rosnącego wyzysku i coraz to gorszych jakościowo produktów
Odpisz
25 marca 2024, 16:10
Dragon's Ligma 2?
Odpisz
24 marca 2024, 16:43
Jeśli nie podoba ci się gra to w nią nie graj lol. Nikt nie karze ci ją kupować, więc nie musisz jej j...ć na każdym kroku
Odpisz
24 marca 2024, 17:11
@Konto_nieusuniete: problem jest w tym że ktoś kupił. a jak coś kupujesz to chcesz w to przyjemnie grać a nie refundować za chwilę
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2024, 17:25
@mrak4: Jak ktoś kupił preorder to sam jest sobie winien.
Odpisz
26 marca 2024, 17:26
@Konto_nieusuniete: Tak długo jak ktoś kupił drogie i niedorobione gówno, jest potrzeba aby to j...ć na każdym kroku.
Odpisz
26 marca 2024, 22:02
@Konto_nieusuniete: każe*
Odpisz
24 marca 2024, 17:22
Ta końska zbroja z jakiegoś RPG
Odpisz
24 marca 2024, 15:45
To zdecydowanie jestem ja
(Gram w suicide squad)
Przyznaję się do tego
Odpisz
24 marca 2024, 15:57
@ArthurMorgan: No i dumny jesteś z siebie?
Odpisz
24 marca 2024, 16:04
@Leszy: Oczywiście
Odpisz
24 marca 2024, 16:06
@ArthurMorgan:
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2024, 16:11
@ArthurMorgan: Ta konwersacja to trochę
Odpisz
24 marca 2024, 16:12
@ArthurMorgan: Ale rozumiem Cię Artur
Sam za własną niepopularną opinię dostałem jakiś czas temu prawie 40 wdółgłosów he he
Odpisz
24 marca 2024, 16:15
@Leszy: ok rzulty/czerwony pies
Odpisz
24 marca 2024, 17:16
@Alfa7: Ja wiem że suicide squad ssie pałę jako skok na kasę
Ja po prostu gram w niego 4fun nie wydając kasy
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2024, 16:15
W sumie w grach najważniejsza jest dobra zabawa, a jeśli ktoś taki dobrze się bawi to jego sprawa...
.
.
.
(Jestem obrońcą wielkich złych korporacji F)
Odpisz
24 marca 2024, 16:06
Odpisz