Zabolało w sercu i krzyżu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2024, 10:52
Teraz już podchodzą pod 40
Odpisz
26 marca 2024, 12:40
@Konto_nieusuniete: ani trochę.
Odpisz
26 marca 2024, 12:42
@Schabowy_nie_mielony:
Odpisz
26 marca 2024, 13:33
@Konto_nieusuniete: 2024-1990=34
Zaokrąglając bliżej jest do 30 niż 40
Odpisz
26 marca 2024, 13:53
@Schabowy_nie_mielony: "dzieci lat dziewięćdziesiątych" to dzieci żyjące w latach dziewięćdziesiątych, a nie urodzone w 1990
Odpisz
26 marca 2024, 14:25
@Konto_nieusuniete: lecz urodzone w roku 1990 mają najwięcej lat, więc jeśli oni się zaliczają do "30-latków" to resztą tym bardziej się zalicza.
2024-1991=33
2024-1992=32
2024-1993=31
Itd
Odpisz
26 marca 2024, 14:27
@Schabowy_nie_mielony: Ale wiesz, że mogliby się urodzić nawet w 1985, bo mieliby 10 lat w 1995, czyli pośrodku lat dziewięćdziesiątych?
Odpisz
27 marca 2024, 09:20
@Konto_nieusuniete: w takim razie nazistowski naukowiec może być dzieckiem lat 90-siątych
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2024, 09:40
@Schabowy_nie_mielony: 💀
Naprawdę jesteś zbyt tępy, aby zrozumieć pojęcie "bycia dzieckiem w latach dziewięćdziesiątych" ?
Jeśli ktoś urodził się w '89 to definitywnie nie jest dzieckiem lat osiemdziesiątych. Tak samo z urodzonymi powiedzmy w '99. Wtedy są dziećmi lat dwutysięcznych
Odpisz
30 marca 2024, 17:43
@Schabowy_nie_mielony: Nazistowski naukowiec nie będzie dzieckiem lat 90-tych, bo żeby być dzieckiem tych lat trzeba być dzieckiem w tych latach. Możesz się urodzić w '85 i mieć 10 lat w '95, wtedy jesteś dzieckiem lat '90. Jeśli urodzisz się w '70, to w '95 masz 25 lat, czyli już nie jesteś dzieckiem.
Odpisz
30 marca 2024, 17:41
Pora umierać, moje fellow dziady.
Odpisz
30 marca 2024, 12:38
LIAR!
Odpisz
26 marca 2024, 11:09
E tam od razu dziad
Odpisz
26 marca 2024, 11:22
@Boberek00: Fakt, może być też baba, zależy jakiej jest płci
Odpisz