Wolverine chyba trochę przesadził...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Za co ta premia
To się nie może nie udać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2017, 23:06
Jest 2017 a nie ma problemów.
Odpisz
28 marca 2019, 10:16
@hejtojaoliwia: są, bo umarł
Odpisz
4 kwietnia 2019, 20:29
@emilian02: I to jest dobre podejście.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:08
jest już 2015 już jakiś rok X-men ma problemy z głowa
Odpisz
19 lipca 2014, 17:16
To co będzie w zapowiedzianym X-Men: Apocalypse albo The Wolverine 2?!
Odpisz
17 lipca 2014, 03:22
Nie znam się... ale: X-men: PRZESZŁOŚĆ, która nadejdzie (2014) to chyba coś nie tak? :)
Odpisz
15 lipca 2014, 20:12
to jest głupia prawda
Odpisz