Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie po oczach
Ładne rzeczy
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2014, 22:10
Teraz 2014 rok lato teraz jest
Odpisz
17 lipca 2014, 12:42
"Napi*rdalam k*rwa, walcz jak mężczyzna!!!" Tak się dzieje gdy wypiszesz dużo alkoholu ._.
Odpisz
19 lipca 2014, 18:47
Sorry, wypijesz >.<
Odpisz
15 lipca 2014, 12:16
Pora na przygodę
Odpisz
15 lipca 2014, 20:56
Cytryndor! :3
Odpisz
17 lipca 2014, 06:23
@kubakk12: przestałem to oglądać więc mam pytanie czemu on to robi?
Odpisz
17 lipca 2014, 07:30
@mrklorens: Bo jest je**ięty.
Odpisz
17 lipca 2014, 09:47
dokładnie
Odpisz
17 lipca 2014, 12:43
@kubakk12: Łajno prawda!
THIS
IS
PIJANY CYTRYNDOR!!!
Odpisz
18 lipca 2014, 01:34
napił sie soku z cytryny :p
Odpisz
18 lipca 2014, 08:54
@popek9001: ,-,
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2014, 07:05
Słyszałem że jest jakiś odcinek przedstawiający świat po atomówkach (bombach) ale nwm jak się nazywa i czy można zobaczyć go online bo na CN puszczają cały czas coś o słoniczce, śmierci Jaka i kluczniku.
Odpisz
17 lipca 2014, 08:40
@gonzal11: też nie wiem jak się nazywa ale to było o młodej Marcelinie i lodowym królu który się nią opiekował. bardzo dziwny odcinek
Odpisz
17 lipca 2014, 08:44
@Assasin666: Oglądałem to był dziwny odcinek.
Odpisz
17 lipca 2014, 08:53
@gonzal11: Sądzę, że może Ci chodzić o "Szymon i Marcysia", można go obejrzeć na baje ;)
Odpisz
17 lipca 2014, 10:17
@gonzal11: ja widziałam leciało dwa razy ,(lub nawet więcej)
Odpisz
17 lipca 2014, 11:00
@gonzal11: simon and marcy. Tak się ten odcinek nazywa. Są jeszcze inne mówiące o tym, co im się kiedyś przytrafiało.
Odpisz
17 lipca 2014, 13:01
@pjkpredator6: "Prawdziwy Finn" tam też chyba coś jest, ale nie jestem pewna.
Odpisz
17 lipca 2014, 21:33
@gonzal11: Znalazłem odcinki to 'Człowiek Finn' i 'Pies Jake'. W tych odcinkach to lodowy król ratuje świat a marcelina przez tysiąc lat pilnuje korony.
Odpisz
17 lipca 2014, 09:22
jedna z najgłupszych kreskówek na cn
Odpisz
17 lipca 2014, 16:29
*HEJT*
Odpisz
17 lipca 2014, 21:35
Jedna z najlepszych tych czasów no chyba że wolisz Spongeboba albo Dore lub jesteś za mały by zrozumieć przekaz.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 14:41
@gonzal11: nie hejtuj go on poprostu wyraził swoją opinie
Odpisz