Nie zna smaku odrzucenia ten, kto nigdy nie został wybrany jako ostatni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Deal życia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2024, 16:40
tymczasem ja mający juz w 1technikum 182 (teraz mam 187 w 2technikum) będacy wyzszy od niektorych 3 klasistów
Odpisz
27 marca 2024, 11:22
Ja zawsze byłem wybieramy jako ostatni
Odpisz
27 marca 2024, 14:23
Odpisz
30 marca 2024, 17:33
@Hacjul: w podstawówce byłem jako pierwszy teraz już nie licząc osób co to raczej chore na łeb to ostatni
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2024, 18:25
Zawsze...
Odpisz
27 marca 2024, 11:27
Ja jestem przyzwyczajony do bycia dnem beczki
Odpisz
27 marca 2024, 11:32
@Schabowy_nie_mielony: także
Odpisz