Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

2 kwietnia 2024, 18:51

dalej mam w domu moją ciągle nie zepsutą cegło-nokię. Co prawda robi za budzik ale jak coś się stanie z nowszym telefonem to ona spokojnie sobie poradzi, a bateria nadal trzyma tydzień pomimo, że ma już jakieś 11 lat

Avatar EpikName

2 kwietnia 2024, 13:04

Mam w domu uszkodzoną nokię 3310 (nie wiem, co się z nią stało)

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2024, 11:42

Nokia 3310 wcale nie jest taka wytrzymała. Kwestia dobrania odpowiednio pancernego etui

Avatar Boberek00

30 marca 2024, 11:57

cicho kłamco

Avatar Xol1mn3c_

2 kwietnia 2024, 12:07

@Boberek00: posiadam Nokie 3310. Obudowa to gówno i wgl cały telefon to chiński plastik ALE jest dobry konstrukcyjnie przez co przy upadku zniszczona zostaje obudowa a nie sam telefon. Nie posiadałeś nigdy nokii 3310 więc się nie znasz. A tak wyglądała fabryka nokii w 2001

Avatar Boberek00

2 kwietnia 2024, 12:39

@Xol1mn3c_: bluźnisz
miałem ten telefon w rękach

Avatar Xol1mn3c_

2 kwietnia 2024, 15:54

@Boberek00: Ty bluźnisz. On mi spadał że 4 razy i ma uszkodzoną obudowę. To że miałeś go w rękach nic nie znaczy jeżeli go nie użytkowałeś przez przynajmniej rok

Avatar Bezpaniki

30 marca 2024, 11:41

Nokia> inne sk...ysyny

Avatar FreezyPop

30 marca 2024, 11:16

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Adix174
Dodane przez: Adix174

Rel

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Były nóżki, nie ma nóżek

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka