Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2024, 18:51
dalej mam w domu moją ciągle nie zepsutą cegło-nokię. Co prawda robi za budzik ale jak coś się stanie z nowszym telefonem to ona spokojnie sobie poradzi, a bateria nadal trzyma tydzień pomimo, że ma już jakieś 11 lat
Odpisz
2 kwietnia 2024, 13:04
Mam w domu uszkodzoną nokię 3310 (nie wiem, co się z nią stało)
Odpisz
30 marca 2024, 11:42
Nokia 3310 wcale nie jest taka wytrzymała. Kwestia dobrania odpowiednio pancernego etui
Odpisz
30 marca 2024, 11:57
cicho kłamco
Odpisz
2 kwietnia 2024, 12:07
@Boberek00: posiadam Nokie 3310. Obudowa to gówno i wgl cały telefon to chiński plastik ALE jest dobry konstrukcyjnie przez co przy upadku zniszczona zostaje obudowa a nie sam telefon. Nie posiadałeś nigdy nokii 3310 więc się nie znasz. A tak wyglądała fabryka nokii w 2001
Odpisz
2 kwietnia 2024, 12:39
@Xol1mn3c_: bluźnisz
miałem ten telefon w rękach
Odpisz
2 kwietnia 2024, 15:54
@Boberek00: Ty bluźnisz. On mi spadał że 4 razy i ma uszkodzoną obudowę. To że miałeś go w rękach nic nie znaczy jeżeli go nie użytkowałeś przez przynajmniej rok
Odpisz
30 marca 2024, 11:41
Nokia> inne sk...ysyny
Odpisz
30 marca 2024, 11:16
Odpisz