W trójce to pół biedy bo z magią ziemi jest sensowny town portal. Za to piątka jest upośledzona bo jest tylko town portal do najbliższego miasta + ai napi...ala bohaterów z karczmy non stop
@kokomando: Próbowałam grać w piątkę, naćkane wodotrysków jak w akwaparku, a sterowanie i mechaniki tak mi nie podeszły że zrezygnowałam po pierwszej misji
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2024, 10:26
Czemu on ma minimapę i bohatera po LEWEJ stronie a nie po PRAWEJ?
Odpisz
31 marca 2024, 22:04
Co to za gra?
Odpisz
31 marca 2024, 22:17
@Talerz: Heroes of might and magic III
Odpisz
31 marca 2024, 22:27
@Talerz: Najlepsza.
Odpisz
4 kwietnia 2024, 14:22
@Jadeja: 3 heroes of might and magic III najlepszy 3
Odpisz
4 kwietnia 2024, 21:39
@Gojira: Się wie.
Odpisz
31 marca 2024, 22:21
A tu tydzień plagi akurat.
Odpisz
4 kwietnia 2024, 14:13
@Jadeja: No i h.. z nim, tydzień plagi przynajmniej działa na wszystkich
Odpisz
4 kwietnia 2024, 21:38
@Krzyniu: No niby tak ale jak akurat chciałeś już przejąć ostanie miasto przeciwnika to musisz trochę jeszcze poczekać.
Odpisz
31 marca 2024, 21:48
W trójce to pół biedy bo z magią ziemi jest sensowny town portal. Za to piątka jest upośledzona bo jest tylko town portal do najbliższego miasta + ai napi...ala bohaterów z karczmy non stop
Odpisz
4 kwietnia 2024, 19:15
@kokomando: Próbowałam grać w piątkę, naćkane wodotrysków jak w akwaparku, a sterowanie i mechaniki tak mi nie podeszły że zrezygnowałam po pierwszej misji
Odpisz
4 kwietnia 2024, 16:19
U mnie zawsze w rise of nations sie napi...zielalismy 10 godzin
Odpisz
4 kwietnia 2024, 14:39
Szybko zleci.
Odpisz
31 marca 2024, 21:08
Zależy od mapy, Ski są zwykle błyskawiczne, Mki także zwykle przesadnie długo nie zajmują
No chyba, że ktoś lubi celowo przedłużać rozgrywkę dla rozbudowy miasta i posiadania gigantycznych armii czy maksowania wszystkich miniquestów ;)
Odpisz