Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzczesciarzI

9 kwietnia 2024, 10:26

Czemu on ma minimapę i bohatera po LEWEJ stronie a nie po PRAWEJ?

Avatar Talerz

31 marca 2024, 22:04

Co to za gra?

Avatar astrofizyk

31 marca 2024, 22:17

@Talerz: Heroes of might and magic III

Avatar Jadeja

31 marca 2024, 22:27

@Talerz: Najlepsza.

Avatar Gojira

4 kwietnia 2024, 14:22

@Jadeja: 3 heroes of might and magic III najlepszy 3

Avatar Jadeja

4 kwietnia 2024, 21:39

@Gojira: Się wie.

Avatar Jadeja

31 marca 2024, 22:21

A tu tydzień plagi akurat.

Avatar Krzyniu

4 kwietnia 2024, 14:13

@Jadeja: No i h.. z nim, tydzień plagi przynajmniej działa na wszystkich

Avatar Jadeja

4 kwietnia 2024, 21:38

@Krzyniu: No niby tak ale jak akurat chciałeś już przejąć ostanie miasto przeciwnika to musisz trochę jeszcze poczekać.

Avatar kokomando

31 marca 2024, 21:48

W trójce to pół biedy bo z magią ziemi jest sensowny town portal. Za to piątka jest upośledzona bo jest tylko town portal do najbliższego miasta + ai napi...ala bohaterów z karczmy non stop

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

4 kwietnia 2024, 19:15

@kokomando: Próbowałam grać w piątkę, naćkane wodotrysków jak w akwaparku, a sterowanie i mechaniki tak mi nie podeszły że zrezygnowałam po pierwszej misji

Avatar JoexMama

4 kwietnia 2024, 16:19

U mnie zawsze w rise of nations sie napi...zielalismy 10 godzin

Avatar TrueStoryGuy

4 kwietnia 2024, 14:39

Szybko zleci.

Avatar astrofizyk

31 marca 2024, 21:08

Zależy od mapy, Ski są zwykle błyskawiczne, Mki także zwykle przesadnie długo nie zajmują

No chyba, że ktoś lubi celowo przedłużać rozgrywkę dla rozbudowy miasta i posiadania gigantycznych armii czy maksowania wszystkich miniquestów ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Jeszcze jak

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka