Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2024, 11:09
Dlatego nie lubię wiosny i lata
Odpisz
2 kwietnia 2024, 17:19
@Boberek00: to teraz ważne pytanie:
jesień czy zima?
Odpisz
2 kwietnia 2024, 17:20
@Entropia: Jesień
Odpisz
2 kwietnia 2024, 16:42
Osy. Mam j...ne flashbacki z spaceru bo one zaczęły mnie atakować losowo na chodniku (żadna mnie nie użądliła)
Odpisz
2 kwietnia 2024, 16:41
Znam to uczucie...
Odpisz
2 kwietnia 2024, 16:41
Ja już założyłem moskitierę na okno i mam spokój, mieszkam zaraz obok lasu i jeziora więc uwierzcie mi że w lato mam przesrane z owadami...
Odpisz
1 kwietnia 2024, 11:29
Dosłownie główna rzecz za którą lubię te sezony. Całą zimę myślałam jak super będzie gdy owady wrócą i będę mogła je obserwować w ogrodzie.
Odpisz