Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szyszonkokos

31 marca, 14:49

I połączył kielecki z winiarym

Avatar nightmare_fredbear

9 kwietnia 2024, 22:54

Jeżeli palnik nie jest włączony, to nawet ma to skrawki sensu, bo wylatująca z czajnika wilgoć będzie odprowadzana przez wyciąg kuchenny

Avatar piotrkacz

1 kwietnia 2024, 11:40

ktokolwiek nasz rząd kiedykolwiek nazwał kompetentnym i nie był zamknięty w pokoju bez klamek?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar piotrkacz

6 kwietnia 2024, 09:58

@AlMalina: I mean that's my point
Aby być ogarniętym w rządzeniu nie da się nie być ogarniętym choć w średnim stopniu w codzienności

Do tematu o kuchence gazowej
zapomniałaś, że gaz nie jest "be" wg Niemiec?

Avatar AlMalina

6 kwietnia 2024, 13:02

@piotrkacz: Bruh to jeszcze nic bo Niemcy tak naprawdę nie mają gazu i ściągają od ruskich oligarchów. Nasi polscy europosłowie zaproponowali sankcje na rosyjski gaz który rzekomo był transportowany niezgodnie z naszymi europejskimi normami i zostaliśmy splunięci za to. A najlepsze jest to że odkąd Andrzej Duda wygrał wybory to zwiększyliśmy import ropy z Gazpromu. No i wtedy poleciały na nas sankcje XDDDDDDD.

Totalna hipokryzja

Avatar Cymbal

5 kwietnia 2024, 15:18

wyjada sałatkę i to na świątecznych stole! Co za potwór!

Avatar Anantashesha

5 kwietnia 2024, 03:32

No tak
Umiejętność odstawiania czajnika na miejsce = umiejętność rządzenia krajem.
Właśnie dlatego w tym kraju nie będzie dobrze, bo zamiast patrzeć czy ktoś dobrze rządzi patrzą na małe potknięcia które nie mają nic wspólnego z rządzeniem.

Avatar PayDayMAN

4 kwietnia 2024, 17:11

Uczył się obsługi u ruskich krasnoarmistów, którzy z ukrainy uciekli do polski

Avatar Figarus

4 kwietnia 2024, 16:52

,,Szymek, widać po mnie?"

Avatar wsad00111

4 kwietnia 2024, 08:52

J jeszcze dodatkowo majonez kielecki

Avatar Elmario1234

4 kwietnia 2024, 08:57

@wsad00111: gorzej obok jest winiary czyli poprostu do tej sałatki nawalii dwa inne majonezy.

Avatar wsad00111

4 kwietnia 2024, 09:31

@Elmario1234: Heretycy!

Avatar Smerfastycznie_

4 kwietnia 2024, 16:00

@wsad00111: widziałem to g.wno, ma hasło "kielecki czy Winiary? lepiej łączyć niż dzielić"

Avatar mrak4

4 kwietnia 2024, 13:59

wiesz OP co to clickbait/ragebait? bo widze że nie wiesz.
to jest celowy zabieg by narobić sobie komentarzy za free czyli zrobić coś co każdy głupi wie że jest żle zrobione lub powiedziane

Avatar TrueStoryGuy

4 kwietnia 2024, 12:41

Kompetentni to z nich zbrodniarze.

Avatar AxonDeHudin

4 kwietnia 2024, 09:35

Nic nie rozumiem

Avatar Adix174

4 kwietnia 2024, 08:27

Uczy się od rosjan

Avatar SigmaNiga

1 kwietnia 2024, 14:24

Tusk nawet nie radzi sobie w codziennym życiu, a wy chcecie żeby rządził...

Avatar Kaczkodon

1 kwietnia 2024, 12:11

Pewnie nie było miejsca na czajnik podczas świąt, a z uwagi że nic się nie grzało to ustawiono go na zgaszonym palniku. Nie dajmy sobie od razu wmówić śmiesznostek ze zdjęcia i jakiś durnych wymysłów, bądźmy poważni. Nie róbmy kabaretu z każdej okazji.

Potem Tusk pewnie robił w nim herbatę.
Nie dowiemy się tylko czy na palniku czy na postawce.

Avatar Kaczkodon

1 kwietnia 2024, 12:12

@Kaczkodon: Oczywiście pisząc to wysłałem to każdemu znajomemu co Pana Tuska nie lubi, jednak jako otwarty hipokryta nadaje sobię takie prawo

Avatar Niemadrogi

1 kwietnia 2024, 12:12

@Kaczkodon: Wciąż dziwne.

Avatar Polakowaty

1 kwietnia 2024, 12:48

@Niemadrogi: dla kogoś kto nie ma czajnika elektrycznego tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Qubiale
Dodane przez: Qubiale

Szybki jak błyskawica

Tacy sami, a ściana między nami

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka