Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PiesoAgent

18 lipca 2014, 23:16

Kiedyś na misji mój kolega z oddziału A-031 został ranny, medyk był tuż przy nim, jednak rana nie pozwoliła mu żyć. Medyk nie byłby w stanie tej rany zaszyć ani tym bardziej zdezynfekować, więc lepiej, że umarł szybciej. Uczcijmy go minutą ciszy (*).

Avatar Wivatx020

23 sierpnia 2014, 10:44

Avatar FanNinjaKiwi222

22 stycznia 2016, 18:38

@PiesoAgent: ty to żołnierz ?

Avatar Maszterek583

16 grudnia 2016, 14:10

Avatar Aracz

18 lipca 2014, 21:30

Jest jeszcze inna opcja.
Biegniesz, dajesz już tą apteczkę/podnosisz defibrylatorem, jesteście pod ostrzałem. Masz nadzieję, że uratowany w jakiś sposób pomoże w walce z wrogiem, ale ten się beznadziejnie wychyla i ginie po paru sekundach.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 15:11

a w tf2 jak wołam medyka to on ma to w dupie

Avatar gulpin

18 lipca 2014, 16:16

ja nigdy nie mam nikogo w dupie... Jednak inni gracze maja w dupie potrzebujacych i wolaja mnie, majac pelny pasek zycia...

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 16:52

@gulpin: no ja też nigdy nie mam kogoś w dupie a wołają cię bo chcą mięć jakieś durne uber i wzmocnione życie

Avatar as13zx

18 lipca 2014, 15:24

Tym czasem w tf2
-Medyka, medyka.
Woła medyk który nie wie jak leczyć :_:

Avatar Jurek_Kiler

18 lipca 2014, 15:06

>medyk bez defibrylatora
ja nie mogę, jaki niski lvl ;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Nie znoszę kleszczy

Fajnie że odpowiedzieli

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka