Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2019, 08:21
Witam jestem archeologiem
Odpisz
20 sierpnia 2021, 09:21
@MsCrazyAlex: Witam
Odpisz
23 listopada 2011, 22:07
w niemczech nie ma ładnych dziewczyn... 3
Odpisz
23 listopada 2011, 22:35
@pataraka: Bo to Polka :D . A zresztą nie widziełaś ją od drugiej strony ;)
Odpisz
13 grudnia 2011, 21:59
@pataraka: a napisu Ibiza nie zauważył?
Odpisz
14 stycznia 2012, 15:44
@pataraka: Prawda. Byłam na wakacjach bo mój tata tam pracuje. Jak już ma ładne ryło to wielka dupa albo jest gruba, i na odwrót. Albo same turki i murzynki :|
Odpisz
13 lutego 2012, 19:32
@MofD21: nie, nie zauważyłem a 3 dałem bo mnie średnio śmieszy
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 11:09
@Truskavvkova: w sumie nic sie nie zmieniło przez 6 lat, a nawet pogorszyło.
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:09
witam archeologa
Odpisz
3 maja 2019, 11:41
no elo
Odpisz
5 czerwca 2013, 19:15
nie wiem kto ma lepiej niemiec czy rosjanin
Odpisz
3 września 2014, 16:50
@mrklorens: Powiem co polak xD
Odpisz
6 kwietnia 2012, 10:39
polak potrafi hehe
Odpisz
23 listopada 2011, 18:45
tak średnio
Odpisz
23 listopada 2011, 17:22
nie prawda!!
Odpisz