Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hacjul

10 kwietnia 2024, 22:23

Btw, Stanisław Derehajło (Panie Areczku) dostał się do sejmiku wojewódzkiego na Podlasiu.

Avatar KittyQueen

11 kwietnia 2024, 18:41

@Hacjul: Panie Areczku, sejmik jest dla zarządu. Dla pana jest 10 w wyborach do rady gminy Zadupie Dolne

Avatar CupOfWater

10 kwietnia 2024, 21:21

Nie przegrał tylko go bezpodstawnie zdyskwalifikowali
Na naszych oczach umiera demokracja a konstytucja jest łamana

Avatar Qubimium

10 kwietnia 2024, 21:22

@CupOfWater: nie znam się na polityce

Avatar pletwa_sprawiedliwosci

11 kwietnia 2024, 11:35

@CupOfWater: literalnie 1984

Avatar ViccyArt

11 kwietnia 2024, 17:47

@CupOfWater: anarchiaaa

Avatar Rey_Palpatine

10 kwietnia 2024, 21:48

nie Frederik a Friedrich i nie Fazbear tylko Fazbär

Avatar Qubimium

10 kwietnia 2024, 22:49

Avatar chudy2

11 kwietnia 2024, 16:21

@Qubimium: to dlaczego nie poprawiłeś przed wstawieniem mema?

Avatar Qubimium

11 kwietnia 2024, 17:26

@chudy2: bo dopiero po wstawieniu zauważyłem

Avatar Qubimium

11 kwietnia 2024, 17:27

@Qubimium: a nie chodziło o to że napisałem Frederik a nie Fryderyk

Avatar Drag_on

10 kwietnia 2024, 22:30

Nie gadajcie że przegrał

Avatar Nerius

10 kwietnia 2024, 21:20

OP to rzekomy brat ultrona

Avatar Qubimium

10 kwietnia 2024, 21:21

@Nerius: brat został zbanowany huraa

Avatar Neoneq

10 kwietnia 2024, 21:54

@Qubimium: coś podejrzane że nagle brat zaczął być aktywny po tym jak ultron przestał moc używać swojego konta

Avatar Cymbal

10 kwietnia 2024, 22:02

@Nerius: z czego kojarzę to multi konta mogą sprawić, że dostaniesz stałego bana

Avatar Neoneq

10 kwietnia 2024, 22:03

@Cymbal: admin napisał w komunikacie of bana że założenie lub korzystanie z multika przedłuży bana

Avatar Cymbal

10 kwietnia 2024, 22:05

@Neoneq: może też sprawić, że każde konto może dostać bana(tak jest wszędzie)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Pilne

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka