Nasz bramkarz obroni wszystko!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 19:56
po prostu Czarnobyl
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:59
It's beautiful.
Odpisz
15 lipca 2014, 20:32
W2S?
Odpisz
30 grudnia 2015, 22:46
@kubakk12: KSI
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:24
Cóż, trochę późno, ale dziękuję :) Myślałem, że nikt się na tym nie zna ;P
Odpisz
15 lipca 2014, 23:09
Przypomina mi się Spore.
Odpisz
16 lipca 2014, 15:47
@bartekaa5: też o tym pomyślałem
Odpisz
20 lipca 2014, 16:06
@mrklorens: tak samo myślimy
Odpisz
20 lipca 2014, 16:12
@bartekaa5: Grałem wczoraj.
Odpisz
20 lipca 2014, 16:39
@bartekaa5: Stwór epicki XD
Odpisz
20 lipca 2014, 20:23
czy w 2 fazie da się to bydle zabić?
Odpisz
20 lipca 2014, 20:52
@mrklorens: Oczywiście. Tylko całym stadem, przy gnieździe by się leczyć i musisz pare razy zginąć, ale w końcu się da.
Odpisz
20 lipca 2014, 20:53
raz stwór epicki rzucił mną bardzo wysoko
Odpisz
20 lipca 2014, 20:55
@mrklorens: A miałeś skrzydła? XD
Odpisz
20 lipca 2014, 21:29
mam takie dziwne przyzwyczajenie że w 2 fazie muszę mieć skrzydła i truciznę a w 3 fazie czasami je usuwam a czasami nie
i tylko w 2 fazie mi się nie udało zabić epickiego
Odpisz
20 lipca 2014, 21:34
@mrklorens: A ja nie lubię trucizny. Wolę szarże. A epickiego zabiłem dopiero w 4 XD Ale chyba raz też w 3...
Odpisz
20 lipca 2014, 21:37
w 3 jest łatwo bo jedyne co jest potrzebne to duża ilość mieszkańców i włócznie
Odpisz
20 lipca 2014, 22:23
@bartekaa5: Myslalem ze o tej grze nikt juz nie pamieta
Odpisz
21 lipca 2014, 08:50
To źle myślałeś. SPORE NEVER DIES!
Odpisz
25 lipca 2014, 05:03
@keitel: Xd Best game ever
Odpisz
6 września 2015, 11:57
@bartekaa5: Pamiętam jak zawsze cały skład samotników robiłem na fazę plemienia :D
Odpisz
20 lipca 2014, 16:20
creeper
Odpisz
20 lipca 2014, 18:27
@gORb123: skradacz?
Odpisz
21 lipca 2014, 19:28
@gORb123: Pełzak? Pnącze?
Odpisz
15 lipca 2014, 21:34
Jest taki film na youtube
Odpisz
15 lipca 2014, 19:22
Bramkarz bez rąk to nie bramkarz xD
Odpisz
15 lipca 2014, 19:49
@jacek1s: A ciałem i głową ?
Odpisz
15 lipca 2014, 19:52
@Equilibrium: głową to z rożnych a ciałem to w porno
Odpisz
15 lipca 2014, 20:02
@jacek1s: ;-;
Odpisz