I jeszcze jaki zadowolony ze swojej głupoty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ikony
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Typowy NPC
Deal życia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2024, 19:33
Nigdy nie jechałem tramwajem
Odpisz
13 kwietnia 2024, 19:06
@Drag_on: Zacznij podróżować po stolicach województw to kiedyś zdążysz
Odpisz
14 kwietnia 2024, 00:29
@BUMPYSIA: najbliższe do mnie stolice województw to Warszawa, Kielce i Łódź, więc nie wiem czy powinienem się tam zapuszczać
Odpisz
15 kwietnia 2024, 18:20
@Drag_on: stolice polskiego kibolstwa rzeczywiście nie zachęcająco, chociaż żadnego gonga jeszcze nie dostałem
Odpisz
22 kwietnia 2024, 19:17
@BUMPYSIA: w kielcach przebijają opony jak masz obcą rejestracje
Odpisz
23 kwietnia 2024, 18:36
@pletwa_sprawiedliwosci: I pewnie robią to widelcami
Odpisz
14 kwietnia 2024, 11:51
Jadę sb kiedyś z synem trolejbusem (jestem z Gdyni) i za nami siadają dresy z patorapem na cały regulator. W pewnym momencie mój syn ( lat 5) podszedł do nich i powiedział "pseplasam ale nie podłącyły się panu słuchawki" po powrocie do domu dostał w nagrodę całą czekoladę w jego ulubionym smaku👍
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:49
@Pietrek360: Ma rigcz
Odpisz
22 kwietnia 2024, 19:21
@Pietrek360:
Odpisz
13 kwietnia 2024, 22:25
Odpisz
12 kwietnia 2024, 12:04
Ostatnio szłam sobie, a koło mnie przechodzą seby i puszczają muzykę klasyczną lmao.
Odpisz
12 kwietnia 2024, 12:06
@Murarzowa: muzyka klasyczna gurom 💪💪💪
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2024, 16:20
@Lucasss: to nie były sebixy, to były
Sebastiany II Klasyczne
Odpisz
13 kwietnia 2024, 20:47
@Murarzowa: oni akurat mieli rigcz
Odpisz
12 kwietnia 2024, 13:59
Czemu tylko jbl?
Odpisz
13 kwietnia 2024, 20:13
@ty1an_yt: Bo popularne i w tej cenie można kupić lepszy głośnik bluetooth
A jak coś jest przereklamowane ale popularne to ta "fajna" młodzież to kupuje
Odpisz
13 kwietnia 2024, 19:55
wróćmy do czasów kiedy głośniki w telefonach nie były w stanie grać głośniej niż na pół metra, a tych bt jeszcze nie było
Odpisz
12 kwietnia 2024, 13:26
Najgorsi są ci co nawalają łupłup z auta. Jak tacy nie mają bólu głowy ani głuchoty?
Odpisz
13 kwietnia 2024, 19:46
@Cymbal: Pewnie przyzwyczajenie.
Odpisz
13 kwietnia 2024, 19:17
Nie, jeśli puszczają dzieła Bacha, Mozarta, Chopina, Schuberta itd.
Odpisz
13 kwietnia 2024, 19:45
@EpikName: Albo rocka z lat 90-tych.
Odpisz
12 kwietnia 2024, 12:08
Słuchawki niech se kupią
Odpisz
13 kwietnia 2024, 19:06
Nie mogą, muszą zaznaczać jakoś dominacje
Odpisz
12 kwietnia 2024, 12:19
U mnie jeden typ, robił tak na przystanku, nawet nigdzie nie jechał tylko przyłaził po to, żeby posiedzieć i posłuchać muzyki z głośnika
Odpisz
12 kwietnia 2024, 12:12
Ogólnie w komunikacji miejskiej
Odpisz