Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NieOryginalnyNick

1 maja 2024, 17:50

@Mieszkow: A dostał banana za coś tam.

Avatar Mieszkow

15 kwietnia 2024, 12:52

O co tym razem poszło?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:34

@Mieszkow: Zbiorcza odpowiedź do wątku: bana miałam za zaparowanie mema z sikającym Januszem, który nie spodobał się jejakom.

Avatar piotrkacz

28 kwietnia 2024, 09:20

@piotrkacz: no czyli się ban należal

Avatar Shadow277

23 kwietnia 2024, 12:25

nie wiem na ile to prawda z tym banem ale

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:30

@Shadow277: Boo!

Avatar Shadow277

27 kwietnia 2024, 16:53

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 18:55

@Shadow277: 😈

Avatar Elmario1234

Edytowano - 16 kwietnia 2024, 17:08

anantashesha przyzywam cię!
Abra-koty powinny chodzić wolno po dworzu-kadabra!

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:32

@Elmario1234: Alakazam, przywołałeś mnie!

Avatar Elmario1234

27 kwietnia 2024, 13:48

@Anantashesha: magig

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:49

komentarz obrazkowy

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:35

Piękny mem, daję w górę i do ulu xD

Avatar Rozowykotel

15 kwietnia 2024, 13:11

Szaszeta gdy pod memem który był napiszesz było

komentarz obrazkowy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Lucasss

15 kwietnia 2024, 14:16

@Rozowykotel: tak mówicie na anastashesha

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:33

@Rozowykotel: Zacny żart, tylko trochę mi się gryzie że myślicie że ja się wkurzam xd

Avatar Drag_on

15 kwietnia 2024, 14:57

wie ktoś co to był za żart?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Hacjul

16 kwietnia 2024, 20:58

Bo saszeta jest paranoikiem jak większość lewicy jego pokroju

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:31

@Darwidx: Prostuję, że jeśli chodzi o mnie to chłopem nie jestem ^^

Avatar MemyLubieMemy

15 kwietnia 2024, 12:56

Coś ostatnio dużo memów o saszecie.
Coś mocniej ostatnio odwala czy tak o?

Avatar Adix174

17 kwietnia 2024, 10:03

@MemyLubieMemy: bo ostatnio były memy o rodzicach i szkole ,no i wylał swe żale

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2024, 12:33

@Adix174: daj linka, poczytam sobie hehe

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:29

@MemyLubieMemy: Czekaj, było ich więcej? Masz linki? Chcę zobaczyć xD

Avatar dustin2001

16 kwietnia 2024, 18:23

Ej co się dzieje, też tak macie jak chcecie ocenić jego komentarz?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Shadow277

23 kwietnia 2024, 15:23

@piotrkacz: ogólnie mało kto serio się przejmuje lgbt dopóki jakis trans nie zaczyna mówić o sobie jak o centrum świata

Avatar Anantashesha

27 kwietnia 2024, 13:28

Transfoby się zesrały :v

Avatar
R0LLER

22 kwietnia 2024, 10:07

Ten chłop ma tak wybujałe ego

Avatar Nerius

Edytowano - 15 kwietnia 2024, 12:50

Jeden z wielu powodów żeby zablokować saszetę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Shadow277

16 kwietnia 2024, 22:15

to się nazywa ultra femboy lewak

Avatar Hacjul

16 kwietnia 2024, 22:29

@Shadow277: to się nazywa sfrustrowany transwestyta

Avatar Lucasss

16 kwietnia 2024, 17:42

Mem ze mną na głównej? Jestem sławny!!!!!

Avatar Lucasss

Edytowano - 15 kwietnia 2024, 14:12

Co powiedzieć? Nie skorzystałem z szansy. Zablokował mnie.

Avatar pawelec323232e2

15 kwietnia 2024, 13:59

O k...a chłop przebrany za babę. Idź do kabaretu anasthrhressa

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2024, 12:57

Chad energia imo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To by wystarczyło

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka