Anantashesha jest zbyt łaskawa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2024, 17:50
@Mieszkow: A dostał banana za coś tam.
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:52
O co tym razem poszło?
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:53
@Mieszkow: to chyba sprzed jakiegoś czasu komentarz, bo od kilku dni Saszeta ma chyba bana
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2024, 12:54
@piotrkacz: Za co dostała bana?
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:57
@piotrkacz: mój brat zażartował z e-girl, saszetka w ten sposób odpowiedziała xd
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:58
@Nerius: w końcu nwm, nie chce mi się dociekać
moim zdaniem jej/mu się należał
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:34
@Mieszkow: Zbiorcza odpowiedź do wątku: bana miałam za zaparowanie mema z sikającym Januszem, który nie spodobał się jejakom.
Odpisz
28 kwietnia 2024, 09:20
@piotrkacz: no czyli się ban należal
Odpisz
23 kwietnia 2024, 12:25
nie wiem na ile to prawda z tym banem ale
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:30
@Shadow277: Boo!
Odpisz
27 kwietnia 2024, 16:53
@Anantashesha:
Odpisz
27 kwietnia 2024, 18:55
@Shadow277: 😈
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2024, 17:08
anantashesha przyzywam cię!
Abra-koty powinny chodzić wolno po dworzu-kadabra!
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:32
@Elmario1234: Alakazam, przywołałeś mnie!
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:48
@Anantashesha: magig
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:49
@Elmario1234:
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:35
Piękny mem, daję w górę i do ulu xD
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:11
Szaszeta gdy pod memem który był napiszesz było
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:18
@Rozowykotel: Jeszcze jak
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:23
@Nerius: ciekawe pod jakim memem to było xD
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2024, 13:25
@Rozowykotel: Trzymaj linka https://memy.jeja.pl/976656,instynkt-to-dziwna-rzecz.html
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:35
@Nerius: dzięki
Odpisz
15 kwietnia 2024, 14:16
@Rozowykotel: tak mówicie na anastashesha
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:33
@Rozowykotel: Zacny żart, tylko trochę mi się gryzie że myślicie że ja się wkurzam xd
Odpisz
15 kwietnia 2024, 14:57
wie ktoś co to był za żart?
Odpisz
15 kwietnia 2024, 15:24
@Drag_on: zart- jak widzisz mój, pod komentarzem e-girl https://memy.jeja.pl/974861,pamietajcie-mamusie-sa-najlepsze.html
Odpisz
15 kwietnia 2024, 18:09
@Lucasss: XD
Odpisz
16 kwietnia 2024, 05:13
@Lucasss: Czyli... jest chłopem ?
Odpisz
16 kwietnia 2024, 07:55
@Drag_on: czyli żart mi wyszedł? 🥹
Odpisz
16 kwietnia 2024, 08:29
@Darwidx: najprawdopodobniej nie, ale żart żartem
Odpisz
16 kwietnia 2024, 11:38
@Darwidx: jeśli chodzi o tego ananasaszeta to to jest chłop, nawet się przyznał na profilu
Odpisz
16 kwietnia 2024, 11:47
@Drag_on: chodzi o e girl
Odpisz
16 kwietnia 2024, 11:58
@Drag_on: Aha, dzięki.
Odpisz
16 kwietnia 2024, 20:45
@Lucasss: xD dlaczego ona Cię nazwała transfobem? Nie atakowałeś transów, ba nawet się z nich nie śmiałeś. Jak już to tajofobem ale też nie przesadzajmy
Odpisz
16 kwietnia 2024, 20:58
Bo saszeta jest paranoikiem jak większość lewicy jego pokroju
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:31
@Darwidx: Prostuję, że jeśli chodzi o mnie to chłopem nie jestem ^^
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:56
Coś ostatnio dużo memów o saszecie.
Coś mocniej ostatnio odwala czy tak o?
Odpisz
17 kwietnia 2024, 10:03
@MemyLubieMemy: bo ostatnio były memy o rodzicach i szkole ,no i wylał swe żale
Odpisz
23 kwietnia 2024, 12:33
@Adix174: daj linka, poczytam sobie hehe
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:29
@MemyLubieMemy: Czekaj, było ich więcej? Masz linki? Chcę zobaczyć xD
Odpisz
16 kwietnia 2024, 18:23
Ej co się dzieje, też tak macie jak chcecie ocenić jego komentarz?
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2024, 20:21
@dustin2001: Któraś picza cię zblokowała. Przeważnie to pisze jak chcesz komentować jego/jej memy.
Odpisz
16 kwietnia 2024, 20:42
@dustin2001: zawsze tak jest nie tylko w tym przypadku jak ktoś Cię zablokuje
Ja akurat te tak mam. O dziwo jeżeli Ty kogoś sam zablokuje aż też nie możesz oceniać jego komów
Odpisz
16 kwietnia 2024, 21:25
@NieOryginalnyNick:
Wiem, wiem. Śmieję się, z Anantasheshy.
Odpisz
17 kwietnia 2024, 09:06
@dustin2001: jej*
Odpisz
17 kwietnia 2024, 15:23
@dustin2001: "uszanuj", a czemu nie unosuj czy uczuj?
Odpisz
18 kwietnia 2024, 19:49
Nie no, dobrze jest.
Odpisz
18 kwietnia 2024, 20:01
@Cymbal:
...
Czemu mnie bawisz w ten okrutny sposób?
Odpisz
19 kwietnia 2024, 00:02
@dustin2001: Nie jest, ponieważ anantashesha jest kobietą
Odpisz
19 kwietnia 2024, 09:42
Nie, nie! On kłamie.
Udaje kobietę, ale nią nie jest.
Rozumiem żarty z kobiet, bo mam duży dystans do świata, ale granica żartu jest wtedy, kiedy ktoś próbuje udawać kobietę, którą nie jest.
Odpisz
19 kwietnia 2024, 16:43
@dustin2001: hmmm interesujące a skąd informacja że tylko udaje?
Odpisz
20 kwietnia 2024, 13:58
Jak jeszcze nie zablokował mnie, to sam pisał, że udaje kobietę.
Co jest w sumie smutne. Ja się cieszę z bycia mężczyzną, tak samo kobiety powinny się cieszyć z bycia kobietami. Akceptacja jest ważna, bo każdy z nas na swój sposób jest ważny.
Odpisz
20 kwietnia 2024, 14:39
@dustin2001: w którym miejscu o tym pisała? Masz screeny, linka?
Odpisz
23 kwietnia 2024, 11:54
kojarzysz jaki miał/a opis profilu wcześniej?
bardzo prowokacyjny - nie uważasz?
i ogółem co jak co, jak nic nie mam do normalnych osób trans, to gdy ktoś prowokuje tylko w taki sposób to cieżko brać na poważnie to że niby jest "trans"
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2024, 12:30
@piotrkacz: "jestem kobietą i posiadam penisa, deal with it"? No troche był prowokacyjny, ale co z tego xD to nie świadczy jeszcze o niczym
Odpisz
23 kwietnia 2024, 12:34
nie, nie świadczy o niczym
Ale jak pisałem, coś takiego ma prawo być nie brane przez to na poważnie
Nie zamierzam rozstrzygać czy jest czy nie
Jednak moim zdaniem jeżeli rzeczywiście jest trans to jest sam/a sobie winna że ludzie na jeja nie będa uznawać tego
Odpisz
23 kwietnia 2024, 15:23
@piotrkacz: ogólnie mało kto serio się przejmuje lgbt dopóki jakis trans nie zaczyna mówić o sobie jak o centrum świata
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:28
Transfoby się zesrały :v
Odpisz
22 kwietnia 2024, 10:07
Ten chłop ma tak wybujałe ego
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2024, 12:50
Jeden z wielu powodów żeby zablokować saszetę
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:57
@Nerius: ja poszłam o krok dalej- tak go wkur*iłam że sam mnie zablokował 😎
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:58
@Nerius: ale
Ale jak go zablokujesz
To nie będzie można śmieszkować z niego
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:58
nie trzeba dużo zrobić by się zablokowała
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:00
Zmieszany jestem, to on czy ona?
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:09
*zablokował
To jest chłop co się za babę przebrał
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:13
Femboy
Odpisz
16 kwietnia 2024, 17:41
@Nerius: femboy nie oczekuje by go nazywać babą
Odpisz
16 kwietnia 2024, 20:41
@Hacjul: właśnie
Femboje są pochrzanieni ale nie AZ TAK
Odpisz
16 kwietnia 2024, 22:15
to się nazywa ultra femboy lewak
Odpisz
16 kwietnia 2024, 22:29
@Shadow277: to się nazywa sfrustrowany transwestyta
Odpisz
16 kwietnia 2024, 17:42
Mem ze mną na głównej? Jestem sławny!!!!!
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2024, 14:12
Co powiedzieć? Nie skorzystałem z szansy. Zablokował mnie.
Odpisz
15 kwietnia 2024, 13:59
O k...a chłop przebrany za babę. Idź do kabaretu anasthrhressa
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:57
Chad energia imo
Odpisz