Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar fjlegierski

16 kwietnia 2024, 14:20

O co chodzi? Przecież taki napiwek to najbardziej ludzki system nagradzania twórców

Avatar Leszy

16 kwietnia 2024, 14:21

@fjlegierski: No tylko że napiwki chcą prezesi którzy karzą ci płacić za coraz gorsze gry kil;ka stów z masą mikrotransakcji.

Avatar Frutti56

16 kwietnia 2024, 14:24

@fjlegierski: I znając życie prezesi by jeszcze mniej płacili twórcom, bo niby odbiją sobie z napiwków

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

18 kwietnia 2024, 14:10

@Frutti56: Znaczy powtórka z gastro?

Avatar patryko1234

17 kwietnia 2024, 23:04

Nie dziwie się że bli**ard

Avatar kiwi999999

17 kwietnia 2024, 20:08

"Napiwkiem" jest kupienke od was nowej gry, po tym jak wzbudziliście zaufanie pierwszą

Avatar PridSanisi

17 kwietnia 2024, 19:11

Avatar BlackMorbius61

16 kwietnia 2024, 14:22

te hamburgery jakies poj...ne z tymi napiwkami

Avatar Leszy

16 kwietnia 2024, 14:23

@BlackMorbius61: Tam chcą napiwki za wszystko.
Nawet za samoobsługę.

Avatar Katrina2712

17 kwietnia 2024, 18:05

@Leszy: i do tego coraz większe i obowiązkowe bo jak nie dasz traktują jakbyś był człowiekiem gorszego sortu, obraził im pół drzewa genealogicznego i otruł psa.

Avatar Elmario1234

17 kwietnia 2024, 17:29

Avatar Dark_Dante

17 kwietnia 2024, 17:11

Dobrze, że tylko możliwość, a nie obowiązek.

Avatar Mieszkow

Edytowano - 16 kwietnia 2024, 14:55

Prędzej oni zrobią legitny tryb fabularny niż ja im dam napiwek.

Avatar Darwidx

16 kwietnia 2024, 15:17

@Mieszkow: Blizzard:

Avatar Darwidx

16 kwietnia 2024, 14:37

Przecież to już dawno wprowadzony system w Robloksie.

Avatar Henzej

16 kwietnia 2024, 14:36

Blizzardowi i tak płacę miesięcznie za wowa. Nie zdziwię się jeśli takie napiwki pojawią się za przechodzenie linii fabularnych

Avatar
Hamczurk

16 kwietnia 2024, 14:34

twórcy indie z wielką chęcią, korpo to już nie

Avatar PuyoPuyo

16 kwietnia 2024, 14:27

Jakbym mógł dać konkretnemu pracownikowi to Okej
Ale pewnie tak nie będzie,, tylko na ogół " czytaj dla prezesa

Avatar Kemono16

16 kwietnia 2024, 14:23

Za takie content warning bym jeszcze napiwek dał, ale za gre która kosztuje jakieś 300zł, ma od ...ja bugów, ...jową optymalizacje i więcej mikropłatności niż reich ma fetyszów, nie ma szans.

Avatar
prototypef

16 kwietnia 2024, 14:23

Jak już to bym dawał napiwki tylko małym twórcą

Avatar PanPiernik

16 kwietnia 2024, 14:22

Jeżeli to byłoby zamiast mikrotransakcji to spoko
Ale wszyscy wiemy że tak nie będzie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Nie znoszę kleszczy

To musiało być męczące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka