A może jeszcze frytki do tego?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2024, 14:20
O co chodzi? Przecież taki napiwek to najbardziej ludzki system nagradzania twórców
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:21
@fjlegierski: No tylko że napiwki chcą prezesi którzy karzą ci płacić za coraz gorsze gry kil;ka stów z masą mikrotransakcji.
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:24
@fjlegierski: I znając życie prezesi by jeszcze mniej płacili twórcom, bo niby odbiją sobie z napiwków
Odpisz
18 kwietnia 2024, 14:10
@Frutti56: Znaczy powtórka z gastro?
Odpisz
17 kwietnia 2024, 23:04
Nie dziwie się że bli**ard
Odpisz
17 kwietnia 2024, 20:08
"Napiwkiem" jest kupienke od was nowej gry, po tym jak wzbudziliście zaufanie pierwszą
Odpisz
17 kwietnia 2024, 19:11
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:22
te hamburgery jakies poj...ne z tymi napiwkami
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:23
@BlackMorbius61: Tam chcą napiwki za wszystko.
Nawet za samoobsługę.
Odpisz
17 kwietnia 2024, 18:05
@Leszy: i do tego coraz większe i obowiązkowe bo jak nie dasz traktują jakbyś był człowiekiem gorszego sortu, obraził im pół drzewa genealogicznego i otruł psa.
Odpisz
17 kwietnia 2024, 17:29
Odpisz
17 kwietnia 2024, 17:11
Dobrze, że tylko możliwość, a nie obowiązek.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2024, 14:55
Prędzej oni zrobią legitny tryb fabularny niż ja im dam napiwek.
Odpisz
16 kwietnia 2024, 15:17
@Mieszkow: Blizzard:
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:37
Przecież to już dawno wprowadzony system w Robloksie.
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:36
Blizzardowi i tak płacę miesięcznie za wowa. Nie zdziwię się jeśli takie napiwki pojawią się za przechodzenie linii fabularnych
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:34
twórcy indie z wielką chęcią, korpo to już nie
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:27
Jakbym mógł dać konkretnemu pracownikowi to Okej
Ale pewnie tak nie będzie,, tylko na ogół " czytaj dla prezesa
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:23
Za takie content warning bym jeszcze napiwek dał, ale za gre która kosztuje jakieś 300zł, ma od ...ja bugów, ...jową optymalizacje i więcej mikropłatności niż reich ma fetyszów, nie ma szans.
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:23
Jak już to bym dawał napiwki tylko małym twórcą
Odpisz
16 kwietnia 2024, 14:22
Jeżeli to byłoby zamiast mikrotransakcji to spoko
Ale wszyscy wiemy że tak nie będzie
Odpisz