Ojoj, dzidzia chyba zaraz się rozpłacze :(
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2024, 14:41
"Suko, film nazywa sie spider-man"
Odpisz
19 kwietnia 2024, 19:02
W sumie to zależy. Logiczne, że mniej ogółem ale słabo by było jakby zarabiała mniej w przeliczeniu za godzinę
Odpisz
19 kwietnia 2024, 19:09
@Murarzowa: W branży filmowej wydaje mi się, że jest coś bardziej formie umowy o dzieło, czyli nie za godzinę, a za robotę
Odpisz
19 kwietnia 2024, 19:16
@BUMPYSIA: ale wciąż można sobie poprzeliczać
Odpisz
19 kwietnia 2024, 19:28
@Murarzowa: Tutaj jeszcze chodzi o renomę danego aktora i jego miejsce w filmie. Pierwszoplanowy, sławny aktor zawsze dostanie więcej, bo dostaje multum ofert
Odpisz
19 kwietnia 2024, 20:15
@Murarzowa: To dosłownie jakbyś narzekała, że zwykły pracownik zarabia gorzej od pracownika z 10 certyfikatami, kwota za rolę w filmie powinna być skalowana głównie na podstawie jak ważna jest ta rola dla filmu.
Odpisz
19 kwietnia 2024, 20:32
@Darwidx: Spider-man na pewno miał więcej czasu ekranowego niż MJ i dlatego też więcej czasu na planie przepracował Toby, więc zarobił na pewno więcej, ale na godzinę może i mogło im wyjść równo, kto wie
Odpisz
19 kwietnia 2024, 21:17
@Darwidx: No spiderman bez MJ mialby problem bo cała fabuła pierwszego filmu by się bez nie nie wydarzyła jakby nie było.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2024, 21:41
@Murarzowa: No ale wiesz, jest różnica pomiędzy postacią kluczową dla fabuły a postacią, którą widzimy przez 2/3 filmu
Tak jak z wujkiem Benem. Postać niezbędna dla fabuły, ale do kopnięcia w kalendarz nie potrzeba dużych umiejętności czy dobrego wyglądu, więc na pewno zapłacili mu zdecydowanie mniej
Odpisz
19 kwietnia 2024, 21:47
@Murarzowa: Dosłownie jest aktorką drugoplanową w tym filmie. Oczywiście, że dostanie mniej pieniędzy. Mniej tekstu, mniej czasu ekranowego, mniej odpowiedzialności, a jej imię nie było i do tej pory nie jest zbyt sławne, by dostawać większą stawkę.
Odpisz
19 kwietnia 2024, 23:51
@TrueStoryGuy: no ale przeczytaj mój inicjalny komentarz
Odpisz
20 kwietnia 2024, 08:49
@Murarzowa: Toby wynegocjował wtedy tak wysoką podwyżkę, że go chcieli zastąpić innym aktorem. Dodatkowo nie wiemy ile zrobiła, ale biorąc pod uwagę, że Maguire 75 mln $ zarobił tyle co Holandia 18 mln $ i Garfield 16 mln $ - łącznie 2x więcej - i to kilkanaście lat temu to ona mogła zarobić naprawdę duuużo mniej za godzinę pracy
Odpisz
20 kwietnia 2024, 09:54
@Murarzowa: Ty przeczytaj mój komentarz ze zrozumieniem, napisałem, że stawka może się różnić w zależności od roli. Rola drugoplanowa nigdy nie będzie miała równej lub wyższej stawki godzinowej od roli pierwszoplanowej, to nie jest jakaś telenowela czy amatorski serial. Oczywiście i tak wszystko było prawdopodobnie na kontrakt, ale równouprawnienie w tej kwestii nie istnieje i nie będzie istnieć, bo to nie ma praktycznie sensu płacić podobną ilość pieniędzy za dwie różne role.
Odpisz
19 kwietnia 2024, 18:58
Odpisz