Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dominator4021

21 kwietnia 2024, 22:03

Ja do Apocalypse napisałbym Garbagepunk.

Avatar mlody_a_stary

20 kwietnia 2024, 22:24

half-life

Avatar Murarzowa

20 kwietnia 2024, 10:02

Solar punk jest zajebisty

Avatar Boberek00

Edytowano - 20 kwietnia 2024, 10:07

@Murarzowa: Żebyś se wiedziała

Avatar Murarzowa

20 kwietnia 2024, 10:18

@Boberek00: wiem o tym od dawna

Avatar Grewest

20 kwietnia 2024, 17:00

@Murarzowa: Realny dla krajów blisko równika. Dla tamtych krajów odpada problem magazynowania energii w dłuższym terminie niż 12h.

Avatar Polakowaty

20 kwietnia 2024, 16:41

Lewe górne to Sims

Avatar
Gooddude

20 kwietnia 2024, 07:52

Lewe górne to utopia

Avatar Kolo_killer

20 kwietnia 2024, 08:45

albo polska gdyby pis zrobił koalicję z konfą i lewicą

Avatar EpikName

20 kwietnia 2024, 08:52

@Kolo_killer: Albo Polska, gdyby wydobywała tytan z Suwalszczyzny. (Tak, są tam złoża tytanu warte więcej niż biliony dolarów amerykańskich)

Avatar Kolo_killer

20 kwietnia 2024, 09:04

@EpikName: tytan na suwałkach? Myślałem, że tam żelazo jest po prostu

Avatar EpikName

20 kwietnia 2024, 09:08

@Kolo_killer: Cena rynkowa tytanu wynosi około 25 tysięcy dolarów za tonę. A według wyliczeń geologów na Suwalszczyźnie leży aż pięćdziesiąt milionów ton tego surowca. Łączna wartość wszystkich złóż znajdujących się na Suwalszczyźnie to około 7 bilionów złotych.

Avatar Zielony_dywanik

20 kwietnia 2024, 14:34

@EpikName: I czemu nic z nim nie robimy?

Avatar EpikName

20 kwietnia 2024, 14:39

@Zielony_dywanik: Nie wiem...

Avatar EpikName

20 kwietnia 2024, 14:41

@EpikName: Można by zrobić zamach stanu i zacząć wydobycie, napędzając polską gospodarkę.

Avatar Grewest

20 kwietnia 2024, 14:57

@EpikName: co z tego że jakieś złoża są warte X zł w tym momencie skoro to najpierw trzeba wydobyć?

Infrastruktura, płace dla górników, odzszkodowania dla ludzi których trzeba będzie wysiedlić, odszkodowania dla okolicy bo takie wydobycie produkuje zanieczyszczenia i zaburza obieg wody w okolicy + wliczenie ryzyka że cena surowca spadnie + wliczenie ryzyka że złoże będzie trudniej dostępne niż zakładały wyliczenia. To wszystko kosztuje.

Dlatego wydobycie niektórych surowców odbywa się w autorytarnych i biednych krajach. Niektóre rzeczy z tej listy "można wykreślić"

Avatar Kymu_13

20 kwietnia 2024, 14:40

Solarpunk ma stosunkowo high tech, po prostu jest on subtelny i stylistycznie jakoś się je wyróżnia

Ja tam dałbym go jakoś pomiędzy low, a high tech

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Żartownisie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

To się nie może nie udać

Albo dla osób w spektrum

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka