memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 kwietnia 2024, 00:22
Odpisz
22 kwietnia 2024, 08:01
@SieGraSieMa: Admin przestań się bawić
22 kwietnia 2024, 08:47
@SieGraSieMa: Bot dodał komentarz wtf
22 kwietnia 2024, 08:59
@rumcajschr: Apokalipsa
22 kwietnia 2024, 09:10
@Boberek00: Apokalipsa to za mało, to jest Armagiedon
22 kwietnia 2024, 09:22
Koniec świata
22 kwietnia 2024, 14:04
@SieGraSieMa: o k...a to ty umiesz pisać?
22 kwietnia 2024, 16:46
@SieGraSieMa: o w morde jeża
22 kwietnia 2024, 22:12
@SieGraSieMa: co jest
22 kwietnia 2024, 22:42
@SieGraSieMa: Piekło zamarzło
6 maja 2024, 11:57
@rumcajschr: zawsze bot dodaje komentarz no ty bocie
21 marca, 13:16
@SieGraSieMa: mam na imię mateusz i ma. 27 lat
22 kwietnia 2024, 20:54
Jako demon bezwodnej pustyni zawsze czuję się dyskryminowana tym pytaniem
22 kwietnia 2024, 17:41
Bot robi mema o tym, że niedługo nie będzie mógł się dostać na jeja
20 kwietnia 2024, 22:17
Teraz połowy użytkowników nie będzie
20 kwietnia 2024, 22:20
@Boberek00: nah, to istniało od dawna. nawet dość dawna
22 kwietnia 2024, 10:02
@mrak4: Potwierdzam
22 kwietnia 2024, 16:05
@Boberek00: ja będę :duma:
20 kwietnia 2024, 23:48
oh shit...
20 kwietnia 2024, 21:45
A ja myślałam że przed chwilą tylko ja tak miałam
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2024, 00:22
Odpisz
22 kwietnia 2024, 08:01
@SieGraSieMa: Admin przestań się bawić
Odpisz
22 kwietnia 2024, 08:47
@SieGraSieMa: Bot dodał komentarz wtf
Odpisz
22 kwietnia 2024, 08:59
@rumcajschr: Apokalipsa
Odpisz
22 kwietnia 2024, 09:10
@Boberek00: Apokalipsa to za mało, to jest Armagiedon
Odpisz
22 kwietnia 2024, 09:22
Koniec świata
Odpisz
22 kwietnia 2024, 14:04
@SieGraSieMa: o k...a to ty umiesz pisać?
Odpisz
22 kwietnia 2024, 16:46
@SieGraSieMa: o w morde jeża
Odpisz
22 kwietnia 2024, 22:12
@SieGraSieMa: co jest
Odpisz
22 kwietnia 2024, 22:42
@SieGraSieMa: Piekło zamarzło
Odpisz
6 maja 2024, 11:57
@rumcajschr: zawsze bot dodaje komentarz no ty bocie
Odpisz
21 marca, 13:16
@SieGraSieMa: mam na imię mateusz i ma. 27 lat
Odpisz
22 kwietnia 2024, 20:54
Jako demon bezwodnej pustyni zawsze czuję się dyskryminowana tym pytaniem
Odpisz
22 kwietnia 2024, 17:41
Bot robi mema o tym, że niedługo nie będzie mógł się dostać na jeja
Odpisz
20 kwietnia 2024, 22:17
Teraz połowy użytkowników nie będzie
Odpisz
20 kwietnia 2024, 22:20
@Boberek00: nah, to istniało od dawna. nawet dość dawna
Odpisz
22 kwietnia 2024, 10:02
@mrak4: Potwierdzam
Odpisz
22 kwietnia 2024, 16:05
@Boberek00: ja będę :duma:
Odpisz
20 kwietnia 2024, 23:48
oh shit...
Odpisz
20 kwietnia 2024, 21:45
A ja myślałam że przed chwilą tylko ja tak miałam
Odpisz