Niektórzy do niczego się nie nadają...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Nie idź!
Co to takiego?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2017, 15:28
Its a trap!!
Odpisz
3 września 2016, 22:28
(͡☉/ / / ͜ʖ̫/ / ͡☉) chyba coś zje*ałam
Odpisz
14 lutego 2016, 17:52
www.obrazki.jeja.pl/43943,to-jest-anime-tego-nie-zrozumiesz.html
Odpisz
18 lipca 2014, 15:33
http://www.obrazki.jeja.pl/43943,to-jest-anime-tego-nie-zrozumiesz.html
Odpisz
18 lipca 2014, 15:32
Znowu żygam tęczą :-O======
Odpisz
18 lipca 2014, 14:09
Skoro wszyscy mówią że było to ja też się dołączę. BYŁO!
Odpisz
18 lipca 2014, 15:17
@Shockblade_Zed: Aaa, to ja też to powiem. BYŁO!
Odpisz
18 lipca 2014, 12:35
Było...
Odpisz
18 lipca 2014, 12:20
Było.
Odpisz
18 lipca 2014, 12:14
było
Odpisz
18 lipca 2014, 11:40
co to za anime
Odpisz
18 lipca 2014, 14:13
@erziest: yuru yuri 4 albo 5 odcinek
Odpisz
18 lipca 2014, 14:45
@erziest: jak zwykle, jak ktoś wrzuci gifa czy obrazek z anime to juz taki komentarz się rozchodzi...
Odpisz
18 lipca 2014, 16:21
z sikasz się ?
Odpisz
18 lipca 2014, 16:22
@Twisted_Grim: dzięki
Odpisz
19 lipca 2014, 08:02
no i? Straszny problem że ktoś jest ciekawy? Osobiście jak oglądałem anime to prawie płakałem, a banan z ryja nie zchodził więc mogę polecić
Odpisz
18 lipca 2014, 11:30
Było .-.
Odpisz
18 lipca 2014, 11:12
Wyjdę ze standardem. Co to za... Rozdzielczość obrazka?(anime) ale dla znudzonych rozdzielczość też się przyda
Odpisz
18 lipca 2014, 11:03
było nie wiem jak ale pamiętam że był taki obrazek
Odpisz