A może się czegoś dowiem z memów?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Typowy NPC
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2024, 22:18
Nadal nie przeczytałem Chłopów
Nawet nie wiem o co w nich chodzi
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:19
@PanPiernik: obejrzyj sobie film. Chociaż ten starszy jest lepszy jeśli chodzi o zgodność z fabułą. Ogólnie nudne to
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:23
@KittyQueen: po napisaniu komentarza zdałem sobie sprawę że nie przeczytałem też Potopu (ten film widziałem)
Ale za to przeczytałem 1984
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:43
@PanPiernik: nam pani powiedziała że mamy nie czytać
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:55
@PanPiernik: Chłopów wyj...li z listy lektur obowiązkowych.
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:56
@reedy7: nie został przypadkiem tylko tom jesień?
Odpisz
22 kwietnia 2024, 01:05
@KittyQueen: Nie wiem. I tak nie przeczytałem żadnej lektury w liceum.
Odpisz
23 kwietnia 2024, 20:35
@reedy7: ale fajnie się do nich odwołać na ustnej, bo można. Zresztą w rozprawce także można się odwołać, po prostu nie będzie pytań ze znajomości jej treści wprost.
Odpisz
23 kwietnia 2024, 20:41
@PanPiernik: Kuba miał gangrenę i bawił się w chirurga, niestety przegrał
Odpisz
23 kwietnia 2024, 20:55
@KittyQueen: Chyba tylko tom 1 jest teraz obowiązkowy
Odpisz
23 kwietnia 2024, 21:04
@Drag_on: szczerze nie pamiętam. I tak musieliśmy ten tom jesień przeczytać. Obejrzeliśmy dwa filmy
Odpisz
23 kwietnia 2024, 20:32
Scrolluj memy o lekturach
Moze dzieki temu cos z nich zapamiętasz
Odpisz
23 kwietnia 2024, 20:55
@BardzoOryginalnaNazwa: co śmieszne to naprawdę działa xD
Nauczycielka była zdziwiona że znam fabułę Przedwiośnia (będziemy to dopiero przerabiać), a to dzięki memom xD
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:44
Powodzenia, najwięcej na matmie
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:49
@Cymbal: dzięki. Akurat z matmy jestem najlepsza w klasie i jedna z lepszych w szkole więc się nie martwię zbytnio. Najbardziej się boję… chyba jednak polskiego mimo że z ostatnich dwóch próbnych miałam 100% a pani jest genialna… Może jednak angielski dwujęzyczny jest najgorszy. tego to nikt nie umie
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:50
@KittyQueen: czemu dwujęzyczny? Nie lepiej sam angielski?
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:50
@Cymbal: E tam, z polskiego najwięcej nie zdaje i najtrudniej o punkty
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:51
@Cymbal: chodzę do klasy dwujęzycznej. Każdy w klasie musi zdawać taką maturę. Plus jeszcze jedno rozszerzenie (ja wybrałam wosik)
Odpisz
22 kwietnia 2024, 18:26
@KittyQueen: a to ciekawe. Dwujęzyczna klasa.
Odpisz
22 kwietnia 2024, 20:16
@Cymbal: ogólnie nie polecam. Jedyne co robimy to mamy więcej godzin angielskiego i trudniejsze książki. Moja znajomość angielskiego i tak jest wynikiem mojej samodzielnej pracy
Odpisz
22 kwietnia 2024, 21:10
@KittyQueen: u mnie takiej możliwości nie ma, niestety
Odpisz
22 kwietnia 2024, 00:24
Zapomniałem że to już tak blisko, zatem powodzenia wszystkim którzy teraz zdają maturę, wierzę w was dacie radę
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:57
rel
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:19
Kot bez logo swojo drogo
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:23
@JaJestemZWami: przywłaszcze sobie tego kota
Odpisz
21 kwietnia 2024, 22:19
Wokulski był cuckoldem a Łęcka to k...a tyle wystarczy na maturę. A I pan Tadeusz pompował Telimene a raczej ona jego no nie ważne. Powodzenia.
Odpisz