Moja najukochańsza lektura <33
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Z klasą się trzeba urodzić
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2024, 06:31
Ktoś:
Jakaś lektura mu się podoba, realnie go zachwyciła. Jest skłony ją polecić
Ktoś inny:
Ty tak serio?
Odpisz
28 kwietnia 2024, 17:58
Lepsze jest Tango, Ferdydurke
Odpisz
23 kwietnia 2024, 23:20
Ja wolę dziady , kamienie na szaniec i Balladyna ,Pan Tadeusz też zajefajne.
Odpisz
22 kwietnia 2024, 14:07
Szczerze mówiąc przy "Zemście" na tyle się wynudziłem, że to była pierwsza lektura której nie przeczytałem do końca, co w niej jest takiego ciekawego?
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:44
@Drag_on: Powiem Ci, jak przyniesiesz mi krokodyla
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:55
@MagJames: "Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby"
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:24
@Drag_on: Pie....isz że przeczytałeś Krzyżaków do końca.
Odpisz
23 kwietnia 2024, 10:50
@Drag_on:
Wybitny humor.
Kolorowe postacie.
PAPKIN.
To dzieło jest cudowne.
Odpisz
23 kwietnia 2024, 11:23
@Darwidx: nawet ich nie miałem
Odpisz
23 kwietnia 2024, 19:53
@Drag_on: a oglądałeś ekranizacje? Może łatwiej ci pójdzie
Odpisz
23 kwietnia 2024, 21:01
@Katrina2712: na maturach to i tak nie jest lekturą obowiązkowa, więc raczej nie muszę jej znać
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:39
ludzie lubiący zemstę to taki trochę syndrom sztokholmski. W sensie pozostałe lektury są takie ...jowe że coś co chociaż trochę wystaje ponad tą tafle gnojówki nazywają najlepszą rzeczą na świecie
Odpisz
23 kwietnia 2024, 12:00
@Frutti56: mi nieironicznie przyjemnie czytało się zemstę
Odpisz
23 kwietnia 2024, 19:53
@Frutti56: zemstę czytałam gdy byłam w 3 podstawówki, oczywiście nie dlatego żeby ją przerobić w szkole, ale po prostu bo stała na półce z książkami w domu, a się nudziłam, chciałam coś nowego poczytać i zobaczyłam że mało tekstu (jak na moje możliwości) i dosyć łatwo się czytało, więc bez problemu ją dokończyłam. Do tej pory mam z tego powodu sentyment do książki, jak również bawi mnie tak samo gdy ją czytam
Odpisz
23 kwietnia 2024, 12:50
Myślę że Fredro napisał drugie, dużo lepsze i też powszechnie znane wśród uczniów dzieło :)
Odpisz
23 kwietnia 2024, 11:34
Odpisz
23 kwietnia 2024, 10:07
'zemsta' może nie jest najlepsza ale nie jest męcząca; wszyscy wiedzą że najlepsze co spotkało romantyzm to jego koniec
w sercu zawsze 'buszujący w zbożu' i 'ferdydurke'
Odpisz
23 kwietnia 2024, 10:07
Mały kto o tym wie ale fredro jako pierwszy napisał wattpadową historię
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:50
Nieironicznie wolę quo vadis
Nie jest bez wad, ale myślę że jeżeli ktoś umie przebrnąć przez język, to odnajdzie w niej ciekawą fabułę. O ile oczywiście czyta ja z własnej woli, a nie jest zmuszany odgórnie do przeczytania w parę tygodni
Mój ulubiony bohater to Petroniusz, z uwagi na swe podejście do życia i przekonania
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:31
@Kymu_13: quo vadis:
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:33
Noi racja .Zemsta Najlepsza lektura szkolna
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:35
@GHouste: nie wierzę w ciebie
Najlepsza to Kamienie na Szaniec
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:38
Po tym jak pani od polaka zdradziła zakończenie nawet nie chciało mi się tego czytać. Poza tym miałem to omawiane na zdalnych więc... Nie wiem nawet o co tam chodzi
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:39
@GHouste: a to wiara w ciebie została przywrócona
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:46
NAJLEPSZA TO "DZIADY" KOCHAM "DZIADY" JESTEM LITERALNIE KONRADED K*RWAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🗣️🗣️🗣️💥💥💥🔥🔥🔥
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:47
poj...ło?
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:50
@rumcajschr:
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:50
@rumcajschr: miałem tylko ummm część 2
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:52
jeszcze tyle przed Tobą...
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:53
tyś jeszcze niewinny... Niech świat będzie ci dobry
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:55
@GHouste: jest jeszcze Potop...
wspomniane Kamienie na Szaniec
czy Hobbit... (niestety wprowadzony kilka lat po tym jak minąłem klasę w której miał być)
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:55
@GHouste: nie czytałeś tanga, 1984, Ferdydurke, i boskiej komedii
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:58
@Egirl: tango, eee, nie
1984, niby, ale czułem się przytłoczony czytając to i męczyła mnie
Ferdydurke nie czytałem
Boska komedia - Dantego? niby lekturą była, ale na zdalnych i nigdy nie przeczytałem
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:59
@piotrkacz: boska komedia jest spoko jeśli lubisz opisywanie
Odpisz
22 kwietnia 2024, 12:02
@GHouste: jak czytasz zjarany to dziady
Odpisz
22 kwietnia 2024, 12:13
Kamienie na szaniec to najbardziej overrated syf w historii lektur szkolnych
Odpisz
22 kwietnia 2024, 12:14
@wiedeni: ok
Odpisz
22 kwietnia 2024, 12:30
@GHouste: No i co? Lubię "Dziady", a nie Mickiewicza
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2024, 12:46
@piotrkacz: ja lubię spizgane lektury więc tango i Ferdydurke to dla mnie miód był
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2024, 11:45
Tak i mamy rację 💪🏿💪🏿💪🏿
Odpisz
22 kwietnia 2024, 12:14
@rumcajschr: Piekło tak 🔥🔥🔥
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2024, 11:30
Imo Papkin jest najlepszą postacią w Zemście
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:34
@Nerius: Ale to gość z CD-Action.
Odpisz
22 kwietnia 2024, 11:43
@Niemadrogi: I 9kier pisała lepsze artykuły.
Odpisz