Stój! Nie chciałem takiej autobiografii!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Żartownisie
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2024, 11:03
Jak nie chcesz wiedzieć to nie pytaj i nie zawracaj innym dupy
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:57
Ch....o. Papa
Odpisz
26 kwietnia 2024, 08:17
@Crln_7: ale bojowo
Odpisz
25 kwietnia 2024, 22:47
to po co pytasz
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:21
Rel, pamiętam ze raz tak zagadałam do jednej laski która mnie dodała do znajomych. Pogadałysmy troche i nie dosc, ze zaczeła opowiadac swoje zycie to jeszcze nie dała mi dojść do slowa xD.
Jeszcze do mnie pisała z pytaniami "co tam u ciebie" i musiała przy okazji walnąć coś w stylu "bo u mnie super" i wtedy mam wrazenie, ze do mnie zagadali tylko po to by pochwlaić się czymś. I mean jesli to ktoś z kim sie serio kumpluje to spoko, ale jak się kumplujemy to walą prosto z mostu o co chodzi, a nie udają lizusów xD. Jeszcze jak gadasz co u ciebie od razu nim zapytam to nic dziwnego ze nie chce z toba gadac, no kurde xD
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:20
@BardzoOryginalnaNazwa: Znaczy? Z jednej strony rozumiem, ale z drugiej ,,Co tam u Ciebie? Bo u mnie super" to też w miarę normalne, chociaż najlepiej potem dorzucić ,,Ale tu nie chodzi o mnie, chyba że chcesz wiedzieć, jednak najpierw Ty"
Czy coś takiego
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:22
@BardzoOryginalnaNazwa: xd
Sam tak robię czasem głównie po to by już zarzucić jakiś temat do rozmowy jak ktoś nie chcę zbytnio powiedzieć co u niego
Takie przełamie lodów
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:32
Ale jak mam zapytac co u niej skoro juz na starcie mówi ze super xD. Tym bardziej ze jak poiwedizałam co u mnie to od razu koniec rozmowy i po tygodniu zatacza sie kolo xD
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:33
@PuyoPuyo: Znaczy to jest jeszcze spoko jak jest to ktos z kim dawno nie gadałeś.
A jak jest to ktos z kim regularnie gadasz lub rozmowy ograniczają się tylko do tego no to xD
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:36
@BardzoOryginalnaNazwa: A no to w takim przypadku już jest to bez sensu
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:35
Głupi angole, pytają się jak się masz i nie oczekują odpowiedzi 🤣🤣🤣
Odpisz
23 kwietnia 2024, 09:05
"Thanks for asking" - FFDP
Piosenka o takim podejściu -_-
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:53
Stary Robert Makłowicz
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:11
Sam się o to prosiłeś
Odpisz
23 kwietnia 2024, 08:08
Zatem nie pytaj jak tam, jeśli nie chcesz rozmawiać.
Odpisz